Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 18/19
  Zapisnik: 6. krog 02.10.18
   TEKMA: KNK Odred Kozje-NK Imeno - NŠ NK Krško C 0 : 12 0 : 6
   Kraj: Kozje - Športni park Kozje    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Kolman Mark
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  1  Lipej Manuel (V)
  3  Perc Filip
  4  Jančič Jaka
  5  Kampuš Matjaž
  6  Kranjčec Blaž
  7  Verboten Tom
  8  Milčevski Alen Leon
  11  Brundič Josip
  15  Narat Jan
  16  Klakočar Tjaš
  18  Muškatevc Matevž (K)
  20  Ivačič Kolar Aleksej
  22  Zidar Alen
   NŠ NK Krško C
Priimek in ime
  2  Brečko Anže
  4  Baznik Jaka
  7  Kerin Mark (K)
  8  Kraševec Jan
  10  Kastelic Klemen
  11  Zorko Žan
  12  Vogrinc Bruno (V)
  21  Cekaj Lendrion
  30  Krošelj Žan
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Šket Jaka
   NŠ NK Krško C
   Zorko Rok
   STRELCI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   0 : 8 22 - Zidar Alen (46')AG
   NŠ NK Krško C
   0 : 1   8 - Kraševec Jan (1') 
   0 : 2   11 - Zorko Žan (4') 
   0 : 3   10 - Kastelic Klemen (17') 
   0 : 4   30 - Krošelj Žan (22') 
   0 : 5   4 - Baznik Jaka (24') 
   0 : 6   7 - Kerin Mark (27') 
   0 : 7   11 - Zorko Žan (41') 
   0 : 9   7 - Kerin Mark (47') 
   0 : 10   21 - Cekaj Lendrion (53') 
   0 : 11   10 - Kastelic Klemen (59') 
   0 : 12   12 - Vogrinc Bruno (60') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NŠ NK Krško C
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   NŠ NK Krško C
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
   NŠ NK Krško C
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan