Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 18/19
  Zapisnik: 10. krog 04.11.18
   TEKMA: Rudar Velenje C - ND Dravinja B 8 : 0 6 : 0
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Skornšek Črt
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje C
Priimek in ime
  1  Ivančić Teo (V)
  2  Hankić Isak (K)
  3  Vladušić Nikolaj
  4  Mežnar Florijan
  7  Meh Jakob
  8  Javornik Ožbej
  10  Brecl Jaka
  11  Hasanić Din
  14  Tunanović Dario
  15  Lovro Potočnik
  18  Pilaj Tian
  21  Gabron Liam
  22  Dogdić Maid
   ND Dravinja B
Priimek in ime
  2  Wravor Matevž
  3  Bobik Leon
  5  Žnidarič Gal
  6  Gorinšek Luka
  7  Kolar Urh
  9  Marguč Jaka (K)
  10  Žohar Blaž
  12  Polenek Timotej (V)
  14  Mori Žan
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje C
   Lukenda Toni
   ND Dravinja B
   Bezenšek Timotej
   STRELCI
   Rudar Velenje C
   1 : 0 18 - Pilaj Tian (3')
   2 : 0 21 - Gabron Liam (8')
   3 : 0 8 - Javornik Ožbej (9')
   4 : 0 8 - Javornik Ožbej (10')
   5 : 0 2 - Hankić Isak (18')
   6 : 0 8 - Javornik Ožbej (20')
   7 : 0 2 - Hankić Isak (33')
   8 : 0 4 - Mežnar Florijan (59')
   ND Dravinja B
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje C
   ND Dravinja B
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje C
   ND Dravinja B
   MENJAVE
   Rudar Velenje C
  Minuta  Igralec
   ND Dravinja B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan