Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 18/19
  Zapisnik: 6. krog 07.10.18
   TEKMA: NK Šmartno 1928 - Prebold - NK AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 3 4 : 2
   Kraj: Šmartno ob paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Mitrovič Marko
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmartno 1928 - Prebold
Priimek in ime
  1  Zagoričnik Svit (V,K)
  2  Zagoričnik Brin
  4  Vuzem Tim
  10  Kralj Jurij
  11  Mujagić Alen
  12  Vuzem Gal
  14  Grčar Lan
  17  Pudgar Anej
  19  Maks Novak
  23  Šmit Bine
  25  Majcen Erik
  30  Terpin Aljaž
   NK AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Kliček Anej (V)
  2  Meze Nejc
  3  Canoski Nihat
  4  Plahuta Žiga
  5  Avbelj Andreas Evgen
  7  Žiga Jazbinšek
  8  Artnak Tilen
  10  Leljak Alex
  11  Šepic Nino (K)
  30  Grašič Mark
  33  Žan Kokot
  34  Vreže Aleks
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šmartno 1928 - Prebold
   Kozmelj Marjan
   NK AS System Šmarje pri Jelšah
   Kobilšek Urh
   STRELCI
   NK Šmartno 1928 - Prebold
   1 : 0 25 - Majcen Erik (11')
   2 : 1 17 - Pudgar Anej (18')
   3 : 1 12 - Vuzem Gal (19')
   4 : 1 30 - Terpin Aljaž (21')
   5 : 3 17 - Pudgar Anej (39')
   NK AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 1   4 - Plahuta Žiga (16') 
   4 : 2   11 - Šepic Nino (29') 
   4 : 3   4 - Plahuta Žiga (38') 
   OPOMINJANI
   NK Šmartno 1928 - Prebold
   NK AS System Šmarje pri Jelšah
    2 - Meze Nejc (58')
   IZKLJUČENI
   NK Šmartno 1928 - Prebold
   NK AS System Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   NK Šmartno 1928 - Prebold
  Minuta  Igralec
   NK AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan