Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 18/19
  Zapisnik: 1. krog 02.09.18
   TEKMA: ND Dravinja B - Rudar Velenje C 2 : 6 0 : 5
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Šašivarević Ermin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Dravinja B
Priimek in ime
  1  Matavž Blaž
  4  Bobik Leon
  4  Čoh Marsel
  8  Janžek Matic
  10  Žohar Blaž
  11  Wravor Matevž (K)
  12  Polenek Timotej (V)
  18  Gorinšek Luka
  22  Marguč Jaka
  26  Žnidarič Gal
   Rudar Velenje C
Priimek in ime
  1  Tovornik Nik (V)
  3  Vladušić Nikolaj
  5  Lovro Potočnik
  6  Meh Jakob
  9  Delčnjak Nik
  9  Javornik Ožbej
  10  Brecl Jaka (K)
  11  Višić Patrik
  14  Lukner Ažbe
  17  Selmanaj Modest
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Dravinja B
   Bezenšek Timotej
   Rudar Velenje C
   Lukenda Toni
   STRELCI
   ND Dravinja B
   1 : 6 8 - Janžek Matic (45')
   2 : 6 26 - Žnidarič Gal (52')
   Rudar Velenje C
   0 : 1   11 - Višić Patrik (4') 
   0 : 2   11 - Višić Patrik (5') 
   0 : 3   11 - Višić Patrik (6') 
   0 : 4   14 - Lukner Ažbe (11')  11m
   0 : 5   3 - Vladušić Nikolaj (18') 
   0 : 6   9 - Javornik Ožbej (42') 
   OPOMINJANI
   ND Dravinja B
   Rudar Velenje C
   IZKLJUČENI
   ND Dravinja B
   Rudar Velenje C
   MENJAVE
   ND Dravinja B
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje C
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan