Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 18/19
  Zapisnik: 10. krog 02.11.18
   TEKMA: NK Radeče - NK Rogaška 5 : 1 (3 : 0)
   Kraj: Radeče - Stadion Radeče    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Turanović Armin
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Radeče
Priimek in ime
  2  Resnik Dejan
  3  Draksler Jan
  5  Tratar Blaž
  6  Lipec Kristijan
  8  Rozina Lončarič Jure
  10  Rainer Jaka
  12  Dornik Aljaž (V)
  25  Knez Žan
  26  Rak Miha
  29  Esih Patrik
  31  Esih Nejc (K)
   NK Rogaška
Priimek in ime
  1  Arzenšek Luka (V)
  2  Šturbej Luka
  5  Močnik Jure (K)
  6  Cvek Tin
  7  Hernavs Miha
  8  Prevolšek Jaka
  9  Dragaš Žiga
  11  Šket Marcel
  13  Lipnik Niko
  17  Kecur Niko
  19  Drozg Vid
  Rezervni igralci
  4  Šemić Elmin
  11  Lapornik Val Anton
  Rezervni igralci
  14  Hrepevnik Stanislav
  15  Pelko Borut
  21  Došler Benjamin (V)
   TRENER
   NK Radeče
   Pukl Igor
   NK Rogaška
   Kobilšek Andraž
   STRELCI
   NK Radeče
   1 : 0 29 - Esih Patrik (22')
   2 : 0 29 - Esih Patrik (28')
   3 : 0 6 - Lipec Kristijan (30')
   4 : 1 8 - Rozina Lončarič Jure (56')
   5 : 1 31 - Esih Nejc (68')
   NK Rogaška
   3 : 1   9 - Dragaš Žiga (53') 
   OPOMINJANI
   NK Radeče
   NK Rogaška
   IZKLJUČENI
   NK Radeče
   NK Rogaška
   MENJAVE
   NK Radeče
  Minuta  Igralec
  51'     11 - Lapornik Val Anton
       2 - Resnik Dejan
  55'     4 - Šemić Elmin
       6 - Lipec Kristijan
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  19'     14 - Hrepevnik Stanislav
       19 - Drozg Vid
  58'     15 - Pelko Borut
       17 - Kecur Niko
  66'     21 - Došler Benjamin
       9 - Dragaš Žiga
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan