Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SML VZHOD 18/19
  Zapisnik: 3. krog 02.09.18
   TEKMA: ONŠ Hajdina - NK MB Tabor 1 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Spodnja Hajdina - Športni park Spodnja Hajdina    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Turanović Armin
   1. pomočnik: Golež Tomaž
   2. pomočnik: Romih Marko
   Delegat: Bezjak Zvonko
   POSTAVI
   ONŠ Hajdina
Priimek in ime
  4  Lozinšek Anej
  5  Arnuš Anej
  7  Predikaka Gregor
  8  Lipavšek Kristian
  9  Šeliga Domen
  11  Gašpar Žiga
  14  Hrga Vid
  15  Magdič Miha
  16  Plajnšek Gašper
  17  Kropec Alen (K)
  24  Krajnc Miha (V)
   NK MB Tabor
Priimek in ime
  1  Mihelak Nino (V)
  4  Plejić Jure
  5  Šabotić Ferid
  7  Weiss Tadej (K)
  8  Gradišnik Nino
  10  Koren Minas
  11  Pernek Aljaž
  18  Savić Nikola
  20  Vesenjak Blaž
  49  Pušnik Bine
  62  Javnik Miha
  Rezervni igralci
  3  Drevenšek Jan
  10  Imeri Harbin
  13  Šlamberger Matic
  18  Miklošič Jure
  19  Černila Luka
  Rezervni igralci
  9  Munda Gašper
  12  Rozman David (V)
  13  Korošec Matija
  15  Milošević Tacer Enej
  23  Žuraj Luka
  29  Novak Žan
  40  Keranović Alen
   TRENER
   ONŠ Hajdina
   Mertelj Sandi
   NK MB Tabor
   Železnik Matjaž
   STRELCI
   ONŠ Hajdina
   1 : 3 9 - Šeliga Domen (81')
   NK MB Tabor
   0 : 1   11 - Pernek Aljaž (13') 
   0 : 2   7 - Weiss Tadej (55') 
   0 : 3   7 - Weiss Tadej (74') 
   OPOMINJANI
   ONŠ Hajdina
    7 - Predikaka Gregor (29')
    5 - Arnuš Anej (30')
    14 - Hrga Vid (37')
    13 - Šlamberger Matic (69')
   NK MB Tabor
    10 - Koren Minas (60')
    62 - Javnik Miha (85')
   IZKLJUČENI
   ONŠ Hajdina
   NK MB Tabor
   MENJAVE
   ONŠ Hajdina
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Šlamberger Matic
       11 - Gašpar Žiga
  58'     10 - Imeri Harbin
       15 - Magdič Miha
  71'     19 - Černila Luka
       13 - Šlamberger Matic
  76'     3 - Drevenšek Jan
       17 - Kropec Alen
  86'     18 - Miklošič Jure
       9 - Šeliga Domen
   NK MB Tabor
  Minuta  Igralec
  46'     29 - Novak Žan
       4 - Plejić Jure
  67'     40 - Keranović Alen
       18 - Savić Nikola
  74'     9 - Munda Gašper
       8 - Gradišnik Nino
  81'     23 - Žuraj Luka
       49 - Pušnik Bine
  89'     13 - Korošec Matija
       10 - Koren Minas
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan