Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 18/19
  Zapisnik: 8. krog 13.10.18
   TEKMA: Fosilum Šentjur - NK Hrastnik 0 : 4 (0 : 3)
   Kraj: Šentjur - Športni park Šentjur    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Vozlič David
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime
  1  Hercog Blaž (V)
  2  Bender Enej
  3  Rudež Nejc
  4  Destovnik Luka
  5  Rihter Tian
  8  Medved Anže
  9  Šakić Antonio
  10  Leban Ambrož
  11  Švegler Aljaž
  21  Majer Oliver
  90  Trobec Matic (K)
   NK Hrastnik
Priimek in ime
  1  Presečki Nik (V)
  2  Mudrinić Aleksandar
  6  Jezerkić Jan
  7  Lulić Aldin
  8  Šurina Nik
  9  Moljk Aljaž
  10  Dornik Aljaž
  11  Moljk Žiga (K)
  14  Lučić Kikić Žan
  15  Bajramović Alen
  17  Lebič Blaž
  Rezervni igralci
  7  Rezar Nejc
  14  Huzjak Nik
  16  Saramati Erjonis
  17  Kotar Tim
  45  Vodeb Anže
  69  Alegro Domen
  Rezervni igralci
   TRENER
   Fosilum Šentjur
   Balagič Samir
   NK Hrastnik
   Kirbiš Matej
   STRELCI
   Fosilum Šentjur
   NK Hrastnik
   0 : 1   10 - Dornik Aljaž (21') 
   0 : 2   14 - Lučić Kikić Žan (28') 
   0 : 3   11 - Moljk Žiga (31') 
   0 : 4   7 - Lulić Aldin (68') 
   OPOMINJANI
   Fosilum Šentjur
   NK Hrastnik
   IZKLJUČENI
   Fosilum Šentjur
   NK Hrastnik
   MENJAVE
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Kotar Tim
       3 - Rudež Nejc
  41'     7 - Rezar Nejc
       5 - Rihter Tian
  41'     69 - Alegro Domen
       11 - Švegler Aljaž
  60'     14 - Huzjak Nik
       8 - Medved Anže
  60'     16 - Saramati Erjonis
       9 - Šakić Antonio
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan