Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 18/19
  Zapisnik: 5. krog 22.09.18
   TEKMA: NK Hrastnik - KNK Odred Kozje-NK Imeno 2 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Hrastnik - Stadion Hrastnik    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Halilović Denis
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Hrastnik
Priimek in ime
  1  Presečki Nik (V)
  2  Mudrinić Aleksandar
  3  Džanić Eldin
  6  Jezerkić Jan
  7  Lulić Aldin
  9  Moljk Aljaž
  11  Moljk Žiga (K)
  13  Teršek Rok
  14  Lučić Kikić Žan
  15  Bajramović Alen
  17  Lebič Blaž
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  1  Jereb Valentin (V)
  6  Kladušek Jožef
  7  Kajba Dejan (K)
  8  Pirš Tim
  10  Bezamovski Matic
  13  Kajba Alen
  19  Kladušek Jan
  25  Posteržin Luka
  26  Jug Žiga
  27  Kukovič Nejc
  30  Agrež Sven
  Rezervni igralci
  5  Marcen Žiga
  8  Šurina Nik
  16  Deželak Maj
  Rezervni igralci
  24  Herček Jan
   TRENER
   NK Hrastnik
   Kirbiš Matej
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Kajba Fredi
   STRELCI
   NK Hrastnik
   1 : 0 3 - Džanić Eldin (34')
   2 : 1 6 - Jezerkić Jan (73')
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   1 : 1   27 - Kukovič Nejc (37') 
   OPOMINJANI
   NK Hrastnik
    3 - Džanić Eldin (68')
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
    13 - Kajba Alen (61')
   IZKLJUČENI
   NK Hrastnik
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   MENJAVE
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
  52'     8 - Šurina Nik
       15 - Bajramović Alen
  70'     5 - Marcen Žiga
       3 - Džanić Eldin
  80'     16 - Deželak Maj
       7 - Lulić Aldin
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
  80'     24 - Herček Jan
       25 - Posteržin Luka
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan