Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 18/19
  Zapisnik: 3. krog 08.09.18
   TEKMA: Kovinar Štore - KNK Odred Kozje-NK Imeno 5 : 0 (4 : 0)
   Kraj: Štore - Športni park Lipa v Štorah    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Knez Aljaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Mihelič Jaka (V)
  3  Petelinšek Nejc
  4  Napret Aljaž
  5  Rihter Nejc
  6  Blatnjak Žiga
  10  Štancar Rok (K)
  11  Pušnik Nik
  14  Husikić Galib
  16  Žula Matevž
  17  Obrez Gal
  18  Rahmanović Hajrudin
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
Priimek in ime
  1  Jereb Valentin (V)
  5  Drofenik Blaž
  7  Kajba Dejan (K)
  10  Bezamovski Matic
  13  Kajba Alen
  24  Herček Jan
  25  Posteržin Luka
  26  Jug Žiga
  27  Kukovič Nejc
  30  Agrež Sven
  34  Jurak Jakob
  Rezervni igralci
  8  Ojsteršek Matej
  9  Ramić Ajdin
  13  Lišanin May
  15  Ocvirk Aleš
  Rezervni igralci
   TRENER
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   Kajba Fredi
   STRELCI
   Kovinar Štore
   1 : 0 17 - Obrez Gal (8')
   2 : 0 10 - Štancar Rok (23')
   3 : 0 16 - Žula Matevž (24')
   4 : 0 11 - Pušnik Nik (36')
   5 : 0 11 - Pušnik Nik (60')
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   OPOMINJANI
   Kovinar Štore
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   IZKLJUČENI
   Kovinar Štore
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
   MENJAVE
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  57'     15 - Ocvirk Aleš
       3 - Petelinšek Nejc
  61'     9 - Ramić Ajdin
       16 - Žula Matevž
  61'     8 - Ojsteršek Matej
       18 - Rahmanović Hajrudin
   KNK Odred Kozje-NK Imeno
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan