Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Pokal mladina MNZ Celje 17/18
  Zapisnik: 3. krog 28.03.18
   TEKMA: Dravinja - NK Rogaška 2 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kozole Klemen
   1. pomočnik: Šepec Anže
   2. pomočnik: Kolman Mark
   Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Vovko Nejc (V)
  3  Kolar Miha
  4  Brglez Marcel
  5  Tič Jakob (K)
  7  Lipovec Žiga
  8  Godec Miha
  10  Vidmar Brdnik Florjan
  11  Završnik Tilen
  13  Kukovič Nik
  17  Buh Tijan
  18  Kolar Blaž
   NK Rogaška
Priimek in ime
  2  Zavšek Urban
  3  Veselaj Arian
  5  Kokot Florijan
  6  Lešnik Aljaž
  7  Novak Patrik
  8  Turnšek Val Miha
  9  Korže Patrik
  10  Pobežin Blaž (K)
  11  Kramarič Niko
  12  Hajder Vid (V)
  15  Korez Primož
  Rezervni igralci
  2  Zidanšek Martin
  12  Tiganj Elmin (V)
  14  Stanovnik Vid
  15  Petek Andraž
  22  Šućurović Benjamin
  Rezervni igralci
  17  Kuljići Denis
  19  Ivanuš Alen
  20  Gobec Tomi
   TRENER
   Dravinja
   Pec Peter
   NK Rogaška
   Počivavšek Bojan
   STRELCI
   Dravinja
   1 : 0 11 - Završnik Tilen (24')
   2 : 1 7 - Lipovec Žiga (75')
   3 : 2 10 - Vidmar Brdnik Florjan (90')11m
   4 : 3 5 - Tič Jakob (90')11m
   5 : 4 8 - Godec Miha (90')11m
   6 : 6 18 - Kolar Blaž (90')11m
   7 : 6 11 - Završnik Tilen (90')11m
   NK Rogaška
   1 : 1   7 - Novak Patrik (63') 
   2 : 2   19 - Ivanuš Alen (84') 
   3 : 3   11 - Kramarič Niko (90')  11m
   4 : 4   2 - Zavšek Urban (90')  11m
   5 : 5   20 - Gobec Tomi (90')  11m
   5 : 6   19 - Ivanuš Alen (90')  11m
   OPOMINJANI
   Dravinja
    8 - Godec Miha (82')
   NK Rogaška
    7 - Novak Patrik (28')
    15 - Korez Primož (87')
    17 - Kuljići Denis (88')
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   NK Rogaška
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  63'     22 - Šućurović Benjamin
       13 - Kukovič Nik
  67'     14 - Stanovnik Vid
       3 - Kolar Miha
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  57'     20 - Gobec Tomi
       8 - Turnšek Val Miha
  60'     19 - Ivanuš Alen
       6 - Lešnik Aljaž
  72'     17 - Kuljići Denis
       10 - Pobežin Blaž
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan