Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Pokal mladina MNZ Celje 17/18
  Zapisnik: 2. krog 11.10.17
   TEKMA: NK Vojnik - Dravinja 0 : 5 (0 : 2)
   Kraj: Vojnik - Igrišče Vojnik    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Kozole Klemen
   1. pomočnik: Golež Tomaž
   2. pomočnik: Grabovac Daniel
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Vojnik
Priimek in ime Rojen
  1  Hren Tian (V) 08.06.99
  5  Bobik Jernej 31.10.01
  7  Osmanaj Leotrim 13.06.02
  8  Pliberšek Timon (K) 02.02.00
  9  Lončarevič Lan 03.06.00
  10  Memaj Ismet 02.05.00
  16  Stepišnik Luka 02.09.00
  19  Pešak Jan Aleks 26.01.00
  21  Marciuš Miha 21.03.00
  65  Brecl Ojsteršek Žiga 07.12.00
  69  Jovan Žiga 30.03.00
   Dravinja
Priimek in ime Rojen
  1  Vovko Nejc (V) 31.01.01
  4  Javornik Blaž (K) 25.03.99
  5  Furman Jaka 01.06.00
  9  Mlakar Aljaž 06.01.00
  10  Leskovar Aleš 05.02.00
  11  Golob Patrik 18.09.99
  13  Kukovič Nik 22.08.01
  17  Verhovšek Matej 23.06.99
  18  Godec Miha 17.02.01
  20  Rančan Dejan 13.08.99
  21  Ranđelović Andrija 23.01.00
  Rezervni igralci
  3  Pinter Luka 13.11.99
  4  Dobrotinšek Rok 31.01.99
  99  Brlič Rocky 26.05.00
  Rezervni igralci
  6  Brglez Marcel 05.04.01
  7  Lipovec Žiga 10.06.01
   TRENER
   NK Vojnik
   Kostanjšek Drago
   Dravinja
   Šnabl Matjaž
   STRELCI
   NK Vojnik
   0 : 1 65 - Brecl Ojsteršek Žiga (34')AG
   Dravinja
   0 : 2   21 - Ranđelović Andrija (35') 
   0 : 3   17 - Verhovšek Matej (61') 
   0 : 4   4 - Javornik Blaž (66') 
   0 : 5   9 - Mlakar Aljaž (81') 
   OPOMINJANI
   NK Vojnik
   Dravinja
   IZKLJUČENI
   NK Vojnik
   Dravinja
   MENJAVE
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
  46'     3 - Pinter Luka
       10 - Memaj Ismet
  66'     4 - Dobrotinšek Rok
       21 - Marciuš Miha
  69'     99 - Brlič Rocky
       7 - Osmanaj Leotrim
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  58'     7 - Lipovec Žiga
       21 - Ranđelović Andrija
  63'     6 - Brglez Marcel
       17 - Verhovšek Matej
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan