Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Pokal mladina MNZ Celje 17/18
  Zapisnik: 1. krog 26.09.17
   TEKMA: NK Šmartno 1928 - Rudar Velenje 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Šmartno ob paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Šašivarević Ermin
   1. pomočnik: Sedlarevič Nikodin
   2. pomočnik: Zamernik Nejc
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime Rojen
  4  Stvarnik Gregor 29.10.99
  6  Trebižan Jure 07.10.00
  8  Kolšek Aljaž 01.02.99
  9  Mihevc Blaž 02.11.00
  10  Djerdji Pavše Leon 20.12.00
  11  Kopušar Žan 05.11.01
  12  Pavič Kac Jan (K) 05.12.99
  13  Kamerički Andraž (V) 27.09.99
  14  Golnar Eros 05.06.00
  18  Podkrižnik Žiga 06.02.01
  19  Jarc Filip 03.09.00
   Rudar Velenje
Priimek in ime Rojen
  1  Klisarić Janko (V) 07.04.99
  4  Justin Urh 18.03.99
  7  Lorger Žiga 04.04.00
  9  Vošnjak Adam 26.07.00
  12  Buljubašić Faris 14.02.01
  17  Vošnjak Amadej 26.07.00
  19  Barič Kristijan (K) 24.11.99
  20  Korpar Žiga 04.08.01
  26  Bernardis Jaka 01.01.01
  31  Paščanović Adnan 18.05.00
  33  Jovan Gašper 25.02.01
  Rezervni igralci
  1  Aravs Miha (V) 09.05.01
  7  Ljevaković Selmedin 14.07.99
  15  Mujkić Adel 27.12.01
  16  Saramat Erion 05.05.01
  17  Marton Rok 28.11.01
  Rezervni igralci
  8  Pelko Blaž 09.09.99
  10  Pljava Dem 19.06.99
  11  Melavc Rok 07.03.99
  21  Borovnik Urh 14.03.01
  23  Turinek Tim 15.07.01
  27  Videčnik Aleš 26.01.01
  30  Karat Jaka (V) 24.04.00
   TRENER
   NK Šmartno 1928
   Oblak Simon
   Rudar Velenje
   Anđelković Milan
   STRELCI
   NK Šmartno 1928
   1 : 0 8 - Kolšek Aljaž (17')
   2 : 0 19 - Jarc Filip (57')
   Rudar Velenje
   2 : 1   27 - Videčnik Aleš (77') 
   OPOMINJANI
   NK Šmartno 1928
   Rudar Velenje
    9 - Vošnjak Adam (70')
   IZKLJUČENI
   NK Šmartno 1928
   Rudar Velenje
   MENJAVE
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Marton Rok
       11 - Kopušar Žan
  59'     16 - Saramat Erion
       19 - Jarc Filip
  76'     15 - Mujkić Adel
       14 - Golnar Eros
  85'     7 - Ljevaković Selmedin
       9 - Mihevc Blaž
   Rudar Velenje
  Minuta  Igralec
  46'     10 - Pljava Dem
       7 - Lorger Žiga
  46'     11 - Melavc Rok
       26 - Bernardis Jaka
  46'     8 - Pelko Blaž
       17 - Vošnjak Amadej
  69'     27 - Videčnik Aleš
       33 - Jovan Gašper
  89'     21 - Borovnik Urh
       12 - Buljubašić Faris
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
9. krog 14.10.17
Korotan Prevalje : Zreče 1 : 2
Fosilum Šentjur : S.Rojko Dobrovce 2 : 4
Mons Claudius : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 2
Pohorje : AjDAS Lenart 4 : 1
Dravinja : Šampion 0 : 0
Kety EMMI Bistrica : Tehnotim Pesnica 0 : 0
Videm : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan