Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Pokal člani MNZ Celje 17/18
  Zapisnik: 1. krog 12.09.17
   TEKMA: Fosilum Šentjur - NK Šmarje pri Jelšah 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Šentjur - Športni park Šentjur    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šabec Nik
   1. pomočnik: Gajić Tomislav
   2. pomočnik: Meh Blaž
   Delegat: Herič Aleš
   POSTAVI
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime
  2  Oset Žiga (K)
  3  Vašl Scott
  4  Žgajner Dejan
  5  Zorič Tilen
  6  Kopinšek Luka
  7  Bedek Jure
  8  Gračner Karlo
  9  Koprivica Jovan
  11  Kramarič David
  13  Herič Žiga
  22  Bokal Rok (V)
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  2  Zagajšek Jure
  3  Mikše Uroš
  4  Debelak Andrej
  7  Mauher Damjan
  8  Jančič Urban
  10  Firšt David (K)
  12  Klasinc Marko (V)
  14  Šoštarić Radovan
  15  Deučman Nejc
  17  Lampret Aleš
  20  Fazliu Liridon
  Rezervni igralci
  10  Jevšenak Urban
  12  Vašl Patrik (V)
  14  Pinter Žiga
  15  Hrovat Alen
  17  Vouk Gašper
  Rezervni igralci
  11  Drofenik Jure
  21  Gajšek Anže
   TRENER
   Fosilum Šentjur
   Balagič Samir
   NK Šmarje pri Jelšah
   Majal Bojan
   STRELCI
   Fosilum Šentjur
   NK Šmarje pri Jelšah
   0 : 1   10 - Firšt David (55') 
   OPOMINJANI
   Fosilum Šentjur
    22 - Bokal Rok (45')
    10 - Jevšenak Urban (56')
   NK Šmarje pri Jelšah
    7 - Mauher Damjan (50')
    4 - Debelak Andrej (94')
   IZKLJUČENI
   Fosilum Šentjur
   NK Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
  32'     10 - Jevšenak Urban
       6 - Kopinšek Luka
  46'     15 - Hrovat Alen
       4 - Žgajner Dejan
  69'     14 - Pinter Žiga
       11 - Kramarič David
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  74'     21 - Gajšek Anže
       17 - Lampret Aleš
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan