Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 18. krog 03.06.18
   TEKMA: NK.Laško-Pivovar - AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 9 0 : 4
   Kraj: Laško - Stadion Huda jama Laško    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Turanović Armin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK.Laško-Pivovar
Priimek in ime
  1  Padežnik Jani (V)
  8  Jazbinšek Gal
  9  Rezec Tilen
  10  Dornik Miha
  12  Vodišek Miha (V)
  13  Žužek Kristjan
  23  Ozimek Urh
  30  Zeme Tit
  33  Rok Vogrinc
  36  Šanca Žiga
  37  Špitaler Klemen
  43  Beltram Mark (K)
  46  Pavčnik Luka
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Seidl Žan (V,K)
  2  Meze Nik
  3  Canoski Nihat
  4  Plahuta Žiga
  6  Stanković Sven
  7  Šepic Nino
  8  Avbelj Andreas Evgen
  10  Mikez Tjaš
  11  Skale Uroš
  29  Grašič Mark
  30  Grobin Jaka
  31  Hercog Tilen
  32  Korez Tilen
  33  Čakš Blaž
  34  Artnak Tilen
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK.Laško-Pivovar
   Stiblik Robert
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Firšt Uroš
   STRELCI
   NK.Laško-Pivovar
   1 : 4 36 - Šanca Žiga (44')
   AS System Šmarje pri Jelšah
   0 : 1   6 - Stanković Sven (17') 
   0 : 2   4 - Plahuta Žiga (25') 
   0 : 3   11 - Skale Uroš (27') 
   0 : 4   31 - Hercog Tilen (29') 
   1 : 5   11 - Skale Uroš (45') 
   1 : 6   11 - Skale Uroš (46') 
   1 : 7   11 - Skale Uroš (48') 
   1 : 8   10 - Mikez Tjaš (49') 
   1 : 9   4 - Plahuta Žiga (59') 
   OPOMINJANI
   NK.Laško-Pivovar
   AS System Šmarje pri Jelšah
   IZKLJUČENI
   NK.Laško-Pivovar
   AS System Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   NK.Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan