Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 17. krog 27.05.18
   TEKMA: Mons Claudius - NK Brežice 1919 B 8 : 4 4 : 1
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec - igrišče z UT    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Knez Aljaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Mons Claudius
Priimek in ime
  1  Klep Nikolaj (V)
  4  Berlet Liam
  5  Potočnik Timotej
  6  Očko Žiga
  7  Kunštek Leon
  8  Bele Tai
  9  Šturbej Luka
  11  Krivec Enej (K)
  13  Dragaš Žiga
  14  Smeh Dominik
   NK Brežice 1919 B
Priimek in ime
  1  Baznik Din (V)
  3  Zupančič Alex
  5  Anej Bratanič
  6  Limani Amil
  7  Sotler Mihael (K)
  8  Ostrelič Mark
  9  Marčun Nik
  10  Malus Luka
  11  Zupančič Žan
  53  Šebalj Filip
  65  Zorko Nejc
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Mons Claudius
   Krivec Uroš
   NK Brežice 1919 B
   Vukosavljevič Tomo
   STRELCI
   Mons Claudius
   1 : 1 7 - Kunštek Leon (15')
   2 : 1 14 - Smeh Dominik (17')
   3 : 1 11 - Krivec Enej (25')
   4 : 1 11 - Krivec Enej (30')
   5 : 1 11 - Krivec Enej (38')
   6 : 4 13 - Dragaš Žiga (44')
   7 : 4 11 - Krivec Enej (54')
   8 : 4 11 - Krivec Enej (57')
   NK Brežice 1919 B
   0 : 1   9 - Marčun Nik (9') 
   5 : 2   6 - Limani Amil (39') 
   5 : 3   9 - Marčun Nik (40') 
   5 : 4   8 - Ostrelič Mark (42') 
   OPOMINJANI
   Mons Claudius
    8 - Bele Tai (50')
   NK Brežice 1919 B
   IZKLJUČENI
   Mons Claudius
   NK Brežice 1919 B
   MENJAVE
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
   NK Brežice 1919 B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan