Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 17. krog 27.05.18
   TEKMA: NK Šampion B - NK.Laško-Pivovar 11 : 0 3 : 0
   Kraj: Celje - igrišče IV.OŠ - Igrišče pri IV.OŠ Celje    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Kozole Klemen
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion B
Priimek in ime
  1  Gajšek Ruben-Timej (V)
  3  Feldin Tevž
  4  Dolar Grobelšek Jaka
  5  Gorenak Gašper
  6  Tuvić Mia
  9  Vrečko Jakob
  10  Stožir Blaž (K)
  11  Liković Noel
  13  Jezernik David
  14  Ivanovič Gall
  15  Basle Matic
  16  Lović Denis
   NK.Laško-Pivovar
Priimek in ime
  8  Jazbinšek Gal
  9  Rezec Tilen
  10  Dornik Miha
  12  Vodišek Miha (V)
  13  Žužek Kristjan
  23  Ozimek Urh
  33  Rok Vogrinc
  37  Špitaler Klemen
  38  Pavčnik Luka
  39  Zeme Tit
  43  Beltram Mark (K)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šampion B
   Golob Danilo
   NK.Laško-Pivovar
   Stiblik Robert
   STRELCI
   NK Šampion B
   1 : 0 13 - Jezernik David (18')
   2 : 0 11 - Liković Noel (23')
   3 : 0 10 - Stožir Blaž (28')
   4 : 0 4 - Dolar Grobelšek Jaka (34')
   5 : 0 5 - Gorenak Gašper (37')
   6 : 0 9 - Vrečko Jakob (45')
   7 : 0 13 - Jezernik David (48')
   8 : 0 4 - Dolar Grobelšek Jaka (51')
   9 : 0 9 - Vrečko Jakob (54')
   10 : 0 11 - Liković Noel (56')
   11 : 0 10 - Stožir Blaž (58')
   NK.Laško-Pivovar
   OPOMINJANI
   NK Šampion B
   NK.Laško-Pivovar
   IZKLJUČENI
   NK Šampion B
   NK.Laško-Pivovar
   MENJAVE
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
   NK.Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan