Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 13. krog 22.04.18
   TEKMA: AS System Šmarje pri Jelšah - NK Brežice 1919 B 4 : 2 1 : 0
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Lončar Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Kliček Anej (V)
  3  Plahuta Žiga
  4  Grobin Jaka (K)
  6  Stanković Sven
  7  Šepic Nino
  8  Canoski Nihat
  10  Mikez Tjaš
  11  Skale Uroš
  29  Grašič Mark
  30  Hercog Tilen
  31  Toplak Patrik
  33  Artnak Tilen
  34  Čakš Blaž
   NK Brežice 1919 B
Priimek in ime
  1  Šebalj Filip (V)
  2  Ostrelič Mark
  3  Zupančič Žan
  4  Malus Luka
  5  Zupančič Alex
  6  Lovše Juš
  7  Sotler Mihael (K)
  8  Balon Jure
  9  Marčun Nik
  10  Limani Amil
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Firšt Uroš
   NK Brežice 1919 B
   Vukosavljevič Tomo
   STRELCI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 0 7 - Šepic Nino (10')
   2 : 1 6 - Stanković Sven (37')
   3 : 1 6 - Stanković Sven (39')
   4 : 1 11 - Skale Uroš (46')
   NK Brežice 1919 B
   1 : 1   7 - Sotler Mihael (33') 
   4 : 2   9 - Marčun Nik (58') 
   OPOMINJANI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   NK Brežice 1919 B
   IZKLJUČENI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   NK Brežice 1919 B
   MENJAVE
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
   NK Brežice 1919 B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan