Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 12. krog 15.04.18
   TEKMA: NK Brežice 1919 B - NK Celje B 0 : 6 0 : 4
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Vašl Patrik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Brežice 1919 B
Priimek in ime Rojen
  1  Šebalj Filip (V) 14.04.06
  3  Balon Jure 13.03.06
  4  Baznik Din 09.02.06
  5  Zupančič Alex 30.07.05
  6  Lovše Juš 14.08.07
  8  Limani Amil 10.02.07
  9  Marčun Nik 26.03.06
  10  Sotler Mihael (K) 20.02.06
  11  Zupančič Žan 08.09.06
  40  Malus Luka 21.11.07
  41  Ostrelič Mark 19.11.06
   NK Celje B
Priimek in ime Rojen
  1  Lubej Jaka (V) 16.11.06
  3  Karapandža Timotej 17.03.06
  4  Arlič Nik 14.02.06
  5  Dokler Miha (K) 21.02.06
  6  Memaj Ermal 12.05.06
  7  Topole Nai 21.06.06
  9  Šelih Hugo 28.09.06
  10  Gunzek Miha 20.05.06
  11  Anžin Jure 01.09.06
  12  Djaković Tian (V) 05.07.06
  13  Galun Denis 27.06.06
  14  Petrak Janin 03.04.06
  15  Tojnko Gal Patrick 18.03.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Brežice 1919 B
   Vukosavljevič Tomo
   NK Celje B
   Sivko Aljoša
   STRELCI
   NK Brežice 1919 B
   NK Celje B
   0 : 1   9 - Šelih Hugo (6') 
   0 : 2   13 - Galun Denis (10') 
   0 : 3   9 - Šelih Hugo (13') 
   0 : 4   9 - Šelih Hugo (22') 
   0 : 5   5 - Dokler Miha (54') 
   0 : 6   15 - Tojnko Gal Patrick (55') 
   OPOMINJANI
   NK Brežice 1919 B
   NK Celje B
    1 - Lubej Jaka (15')
   IZKLJUČENI
   NK Brežice 1919 B
   NK Celje B
   MENJAVE
   NK Brežice 1919 B
  Minuta  Igralec
   NK Celje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan