Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 12. krog 15.04.18
   TEKMA: NK Šampion B - AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 4 0 : 2
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Kozole Klemen
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion B
Priimek in ime Rojen
  1  Gajšek Ruben-Timej (V) 08.05.05
  3  Feldin Tevž 24.02.06
  4  Dolar Grobelšek Jaka 16.09.05
  7  Liković Noel 19.12.05
  9  Vrečko Jakob 30.12.06
  10  Stožir Blaž (K) 12.09.06
  11  Vengust Tim 21.04.06
  13  Lović Denis 18.04.05
  14  Ivanovič Gall 18.11.06
  15  Jezernik David 07.08.06
  16  Tuvić Mia 17.03.05
  17  Brkić Luka 18.07.06
  18  Pikl Miha 28.05.05
  19  Basle Matic 27.04.06
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  1  Seidl Žan (V,K) 15.12.05
  3  Plahuta Žiga 23.11.06
  4  Grobin Jaka 07.09.05
  6  Canoski Nihat 24.11.06
  7  Šepic Nino 16.11.06
  8  Čakš Blaž 17.11.05
  10  Mikez Tjaš 02.08.05
  11  Skale Uroš 04.07.05
  19  Avbelj Andreas Evgen 19.02.06
  29  Grašič Mark 19.11.06
  30  Hercog Tilen 09.08.05
  31  Toplak Patrik 29.08.05
  33  Artnak Tilen 25.05.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šampion B
   Golob Danilo
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Firšt David
   STRELCI
   NK Šampion B
   AS System Šmarje pri Jelšah
   0 : 1   11 - Skale Uroš (6') 
   0 : 2   10 - Mikez Tjaš (27') 
   0 : 3   11 - Skale Uroš (36') 
   0 : 4   10 - Mikez Tjaš (47') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion B
   AS System Šmarje pri Jelšah
   IZKLJUČENI
   NK Šampion B
   AS System Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan