Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 10. krog 10.04.18
   TEKMA: NK Hrastnik - NK.Laško-Pivovar 1 : 2 1 : 1
   Kraj: Hrastnik - Stadion Hrastnik    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Turanović Armin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Hrastnik
Priimek in ime Rojen
  1  Blagotinšek Jan 28.09.06
  8  Maksimović David 09.09.07
  11  Drev Miha 05.09.07
  13  Hercegovac Alan (K) 29.06.06
  15  Hotić Anis 08.01.07
  19  Kahteran Sair 15.09.06
  22  Zavrašek Val Rudi (V) 24.05.06
  23  Cvet Ažbe 04.01.06
  24  Selič David 11.01.07
  28  Žagar Matic 13.10.05
  33  Činžar Žiga 10.05.05
  99  Fazlić Alen 19.10.06
   NK.Laško-Pivovar
Priimek in ime Rojen
  1  Padežnik Jani (V) 24.10.06
  6  Dornik Miha 10.01.06
  9  Jazbinšek Gal 04.02.07
  12  Vodišek Miha (V) 31.05.05
  13  Žužek Kristjan 01.05.06
  23  Ozimek Urh 12.10.06
  33  Rok Vogrinc 19.05.06
  36  Šanca Žiga 22.02.05
  37  Špitaler Klemen 13.05.07
  38  Pavčnik Luka 21.04.07
  39  Zeme Tit 31.01.06
  43  Beltram Mark (K) 09.04.06
  47  Brglez Tomaž 16.06.07
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Hrastnik
   Maksimović Slaviša
   NK.Laško-Pivovar
   Stiblik Robert
   STRELCI
   NK Hrastnik
   1 : 1 24 - Selič David (22')
   NK.Laško-Pivovar
   0 : 1   23 - Ozimek Urh (5') 
   1 : 2   23 - Ozimek Urh (59') 
   OPOMINJANI
   NK Hrastnik
   NK.Laško-Pivovar
   IZKLJUČENI
   NK Hrastnik
   NK.Laško-Pivovar
   MENJAVE
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
   NK.Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan