Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 11. krog 08.04.18
   TEKMA: NK Celje B - NŠ NK Krško B 4 : 2 1 : 2
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Golež Tomaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje B
Priimek in ime Rojen
  1  Lubej Jaka (V) 16.11.06
  2  Verstovšek Jani 13.01.06
  3  Karapandža Timotej 17.03.06
  4  Arlič Nik 14.02.06
  5  Dokler Miha (K) 21.02.06
  6  Memaj Ermal 12.05.06
  7  Topole Nai 21.06.06
  8  Guček Žiga 21.05.06
  9  Šelih Hugo 28.09.06
  10  Gunzek Miha 20.05.06
  11  Anžin Jure 01.09.06
  12  Djaković Tian (V) 05.07.06
  13  Galun Denis 27.06.06
  14  Petrak Janin 03.04.06
  15  Mladenović Luka 13.10.06
   NŠ NK Krško B
Priimek in ime Rojen
  1  Sotelšek Andraž (V) 07.02.06
  4  Lenič Leon 17.03.06
  6  Medvešek Nik 14.08.06
  8  Kmetič Maj 12.05.06
  9  Zajc Lan 27.11.06
  14  Kozole Žiga 26.12.06
  16  Pirc Nik (K) 29.08.06
  25  Štefančič Tilen 21.03.06
  44  Krajnčič Jakob 14.10.06
  45  Tršinar Martin 11.11.05
  88  Vidmar Anže 09.07.05
  94  Fila Lovro 28.10.06
  95  Krošelj Denis 29.01.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje B
   Sivko Aljoša
   NŠ NK Krško B
   Brečko Tomaž
   STRELCI
   NK Celje B
   1 : 1 7 - Topole Nai (8')
   2 : 2 7 - Topole Nai (33')
   3 : 2 6 - Memaj Ermal (55')
   4 : 2 6 - Memaj Ermal (58')
   NŠ NK Krško B
   0 : 1   16 - Pirc Nik (4') 
   1 : 2   16 - Pirc Nik (16') 
   OPOMINJANI
   NK Celje B
   NŠ NK Krško B
   IZKLJUČENI
   NK Celje B
   NŠ NK Krško B
   MENJAVE
   NK Celje B
  Minuta  Igralec
   NŠ NK Krško B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan