Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 11. krog 08.04.18
   TEKMA: NK Radeče - AS System Šmarje pri Jelšah 6 : 0 1 : 0
   Kraj: Radeče - Stadion Radeče    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Kolman Mark
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Radeče
Priimek in ime Rojen
  1  Lipec Kristijan (V) 19.05.05
  2  Krajšek Klemen 30.04.07
  3  Bregar Uroš 14.10.06
  4  Lindič Domen 20.12.06
  5  Tratar Blaž (K) 24.01.05
  6  Lapornik Val Anton 23.06.05
  7  Končan Maj 28.11.06
  8  Privšek Nia Gaia 07.04.06
  9  Novšak Alen 03.07.06
  10  Rainer Jaka 25.03.05
  11  Okorn Filip 03.09.06
  12  Šemić Elmin (V) 24.07.06
  13  Čakš Nejc 25.05.06
  15  Knez Žan 16.09.05
  16  Čolić Peter 02.10.05
  17  Draksler Jan 23.01.05
  20  Esih Patrik 16.10.05
  22  Jevševar Jakob 21.09.07
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  1  Seidl Žan (V,K) 15.12.05
  3  Grobin Jaka 07.09.05
  4  Plahuta Žiga 23.11.06
  6  Stanković Sven 16.04.05
  7  Canoski Nihat 24.11.06
  10  Skale Uroš 04.07.05
  11  Šepic Nino 16.11.06
  30  Mikez Tjaš 02.08.05
  31  Hercog Tilen 09.08.05
  32  Korez Tilen 01.03.05
  33  Avbelj Andreas Evgen 19.02.06
  34  Artnak Tilen 25.05.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Radeče
   Privšek Franc
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Firšt David
   STRELCI
   NK Radeče
   1 : 0 5 - Tratar Blaž (29')
   2 : 0 10 - Rainer Jaka (34')
   3 : 0 5 - Tratar Blaž (36')
   4 : 0 7 - Končan Maj (40')
   5 : 0 7 - Končan Maj (46')
   6 : 0 2 - Krajšek Klemen (56')11m
   AS System Šmarje pri Jelšah
   OPOMINJANI
   NK Radeče
   AS System Šmarje pri Jelšah
   IZKLJUČENI
   NK Radeče
   AS System Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   NK Radeče
  Minuta  Igralec
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan