Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 11. krog 05.04.18
   TEKMA: NK Šampion B - NK Brežice 1919 B 6 : 1 2 : 0
   Kraj: Celje - igrišče IV.OŠ - Igrišče pri IV.OŠ Celje    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Rogel Luka
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion B
Priimek in ime Rojen
  1  Gajšek Ruben-Timej (V) 08.05.05
  3  Feldin Tevž 24.02.06
  4  Dolar Grobelšek Jaka 16.09.05
  5  Gorenak Gašper 22.04.06
  7  Liković Noel 19.12.05
  8  Lović Denis 18.04.05
  9  Vrečko Jakob 30.12.06
  10  Stožir Blaž (K) 12.09.06
  11  Flis Jure 29.07.06
  13  Šarčević Ajdan 03.02.06
  14  Ivanovič Gall 18.11.06
  15  Jezernik David 07.08.06
  16  Tuvić Mia 17.03.05
  17  Brkić Luka 18.07.06
  18  Pikl Miha 28.05.05
  19  Basle Matic 27.04.06
   NK Brežice 1919 B
Priimek in ime Rojen
  1  Šebalj Filip (V) 14.04.06
  2  Zupančič Alex 30.07.05
  3  Sotler Mihael (K) 20.02.06
  4  Ostrelič Mark 19.11.06
  5  Malus Luka 21.11.07
  6  Lovše Juš 14.08.07
  7  Zupančič Žan 08.09.06
  8  Balon Jure 13.03.06
  9  Marčun Nik 26.03.06
  10  Limani Amil 10.02.07
  51  Baznik Din 09.02.06
  52  Zorko Nejc 18.09.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šampion B
   Golob Danilo
   NK Brežice 1919 B
   Vukosavljevič Tomo
   STRELCI
   NK Šampion B
   2 : 0 10 - Stožir Blaž (23')
   3 : 0 17 - Brkić Luka (32')
   4 : 0 11 - Flis Jure (35')
   5 : 0 10 - Stožir Blaž (41')
   6 : 0 17 - Brkić Luka (57')
   NK Brežice 1919 B
   1 : 0   6 - Lovše Juš (9')  AG
   6 : 1   3 - Sotler Mihael (59') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion B
    16 - Tuvić Mia (38')
   NK Brežice 1919 B
    7 - Zupančič Žan (6')
   IZKLJUČENI
   NK Šampion B
   NK Brežice 1919 B
   MENJAVE
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
   NK Brežice 1919 B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan