Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 10. krog 25.03.18
   TEKMA: AS System Šmarje pri Jelšah - KNK Odred Kozje - NK Imeno 2 : 2 1 : 0
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Kolman Mark
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  1  Seidl Žan (V,K) 15.12.05
  2  Meze Nik 07.10.07
  6  Stanković Sven 16.04.05
  7  Canoski Nihat 24.11.06
  8  Avbelj Andreas Evgen 19.02.06
  10  Šepic Nino 16.11.06
  11  Skale Uroš 04.07.05
  19  Toplak Patrik 29.08.05
  29  Grašič Mark 19.11.06
  30  Mikez Tjaš 02.08.05
  31  Hercog Tilen 09.08.05
  32  Artnak Tilen 25.05.06
  33  Grobin Jaka 07.09.05
  34  Korez Tilen 01.03.05
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Pavlić Žan (V) 01.08.05
  3  Kampuš Matjaž 12.11.06
  5  Brundič Josip 05.05.07
  9  Ivačič Kolar Aleksej 29.11.07
  11  Kranjčec Blaž 30.11.06
  15  Verboten Tom 13.03.06
  16  Jančič Jaka 24.12.06
  23  Fistrić Blaž 24.08.05
  27  Kolar Žiga (K) 19.08.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Firšt David
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kranjčec Željko
   STRELCI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 0 30 - Mikez Tjaš (29')
   2 : 1 30 - Mikez Tjaš (53')
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   1 : 1   27 - Kolar Žiga (48') 
   2 : 2   5 - Brundič Josip (54') 
   OPOMINJANI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   IZKLJUČENI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   MENJAVE
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan