Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 10. krog 25.03.18
   TEKMA: NK Šampion B - NK Radeče 1 : 3 0 : 2
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Sedlarevič Nikodin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion B
Priimek in ime Rojen
  1  Pikl Miha (V) 28.05.05
  2  Gorenak Gašper 22.04.06
  3  Feldin Tevž 24.02.06
  4  Dolar Grobelšek Jaka 16.09.05
  5  Brkić Luka 18.07.06
  6  Tuvić Mia 17.03.05
  8  Gajšek Ruben-Timej 08.05.05
  9  Vrečko Jakob (K) 30.12.06
  10  Stožir Blaž 12.09.06
  11  Liković Noel 19.12.05
  12  Basle Matic 27.04.06
  15  Jezernik David 07.08.06
  16  Lović Denis 18.04.05
   NK Radeče
Priimek in ime Rojen
  1  Lipec Kristijan (V) 19.05.05
  2  Krajšek Klemen 30.04.07
  3  Bregar Uroš 14.10.06
  4  Lindič Domen 20.12.06
  5  Tratar Blaž (K) 24.01.05
  6  Lapornik Val Anton 23.06.05
  7  Okorn Filip 03.09.06
  8  Privšek Nia Gaia 07.04.06
  9  Končan Maj 28.11.06
  10  Rainer Jaka 25.03.05
  11  Novšak Alen 03.07.06
  12  Čakš Nejc 25.05.06
  16  Esih Patrik 16.10.05
  17  Knez Žan 16.09.05
  18  Šemić Elmin 24.07.06
  19  Draksler Jan 23.01.05
  20  Čolić Peter 02.10.05
  23  Rozina Lončarič Jure 17.03.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šampion B
   Golob Danilo
   NK Radeče
   Privšek Franc
   STRELCI
   NK Šampion B
   1 : 3 10 - Stožir Blaž (55')
   NK Radeče
   0 : 1   11 - Novšak Alen (9') 
   0 : 2   9 - Končan Maj (24') 
   0 : 3   5 - Tratar Blaž (33') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion B
   NK Radeče
   IZKLJUČENI
   NK Šampion B
   NK Radeče
   MENJAVE
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
   NK Radeče
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan