Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 9. krog 04.11.17
   TEKMA: AS System Šmarje pri Jelšah - NK.Laško-Pivovar 8 : 1 4 : 1
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Knez Aljaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Seidl Žan (V,K)
  2  Meze Nik
  3  Grobin Jaka
  4  Avbelj Andreas Evgen
  5  Vnučec Rok
  6  Stanković Sven
  7  Canoski Nihat
  8  Plahuta Žiga
  10  Šepic Nino
  11  Skale Uroš
  29  Grašič Mark
  30  Mikez Tjaš
  31  Hercog Tilen
  32  Korez Tilen
  33  Artnak Tilen
  34  Toplak Patrik
   NK.Laško-Pivovar
Priimek in ime
  8  Jazbinšek Gal
  12  Vodišek Miha (V)
  13  Žužek Kristjan
  17  Pavčnik Luka
  23  Ozimek Urh (K)
  33  Rok Vogrinc
  34  Beltram Mark
  36  Šanca Žiga
  37  Špitaler Klemen
  39  Zeme Tit
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Firšt David
   NK.Laško-Pivovar
   Stiblik Robert
   STRELCI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 0 32 - Korez Tilen (2')
   2 : 0 34 - Toplak Patrik (10')
   3 : 0 30 - Mikez Tjaš (19')
   4 : 1 6 - Stanković Sven (26')
   5 : 1 32 - Korez Tilen (36')
   6 : 1 30 - Mikez Tjaš (52')
   7 : 1 32 - Korez Tilen (54')
   8 : 1 6 - Stanković Sven (58')
   NK.Laško-Pivovar
   3 : 1   34 - Beltram Mark (21') 
   OPOMINJANI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   NK.Laško-Pivovar
   IZKLJUČENI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   NK.Laško-Pivovar
   MENJAVE
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
   NK.Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan