Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 9. krog 04.11.17
   TEKMA: AS System Šmarje pri Jelšah - NK.Laško-Pivovar 8 : 1 4 : 1
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Knez Aljaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  1  Seidl Žan (V,K) 15.12.05
  2  Meze Nik 07.10.07
  3  Grobin Jaka 07.09.05
  4  Avbelj Andreas Evgen 19.02.06
  5  Vnučec Rok 20.08.05
  6  Stanković Sven 16.04.05
  7  Canoski Nihat 24.11.06
  8  Plahuta Žiga 23.11.06
  10  Šepic Nino 16.11.06
  11  Skale Uroš 04.07.05
  29  Grašič Mark 19.11.06
  30  Mikez Tjaš 02.08.05
  31  Hercog Tilen 09.08.05
  32  Korez Tilen 01.03.05
  33  Artnak Tilen 25.05.06
  34  Toplak Patrik 29.08.05
   NK.Laško-Pivovar
Priimek in ime Rojen
  8  Jazbinšek Gal 04.02.07
  12  Vodišek Miha (V) 31.05.05
  13  Žužek Kristjan 01.05.06
  17  Pavčnik Luka 21.04.07
  23  Ozimek Urh (K) 12.10.06
  33  Rok Vogrinc 19.05.06
  34  Beltram Mark 09.04.06
  36  Šanca Žiga 22.02.05
  37  Špitaler Klemen 13.05.07
  39  Zeme Tit 31.01.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Firšt David
   NK.Laško-Pivovar
   Stiblik Robert
   STRELCI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 0 32 - Korez Tilen (2')
   2 : 0 34 - Toplak Patrik (10')
   3 : 0 30 - Mikez Tjaš (19')
   4 : 1 6 - Stanković Sven (26')
   5 : 1 32 - Korez Tilen (36')
   6 : 1 30 - Mikez Tjaš (52')
   7 : 1 32 - Korez Tilen (54')
   8 : 1 6 - Stanković Sven (58')
   NK.Laško-Pivovar
   3 : 1   34 - Beltram Mark (21') 
   OPOMINJANI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   NK.Laško-Pivovar
   IZKLJUČENI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   NK.Laško-Pivovar
   MENJAVE
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
   NK.Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan