Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 9. krog 29.10.17
   TEKMA: NK Radeče - NK Brežice 1919 B 6 : 3 3 : 1
   Kraj: Radeče - Stadion Radeče    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Vašl Patrik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Radeče
Priimek in ime Rojen
  1  Lipec Kristijan (V) 19.05.05
  2  Krajšek Klemen 30.04.07
  3  Bregar Uroš 14.10.06
  4  Lindič Domen 20.12.06
  5  Tratar Blaž (K) 24.01.05
  6  Knez Žan 16.09.05
  7  Končan Maj 28.11.06
  8  Privšek Nia Gaia 07.04.06
  9  Lapornik Val Anton 23.06.05
  10  Rainer Jaka 25.03.05
  11  Okorn Filip 03.09.06
  17  Draksler Jan 23.01.05
  18  Novšak Alen 03.07.06
  19  Čolić Peter 02.10.05
  20  Esih Patrik 16.10.05
  21  Čakš Nejc 25.05.06
  23  Jevševar Jakob 21.09.07
  24  Radić Blaž 01.07.07
   NK Brežice 1919 B
Priimek in ime Rojen
  1  Šebalj Filip (V) 14.04.06
  3  Marčun Nik 26.03.06
  5  Klarić Aleks 22.08.06
  6  Zupančič Alex 30.07.05
  7  Zupančič Žan 08.09.06
  8  Balon Jure 13.03.06
  9  Zorko Nejc 18.09.06
  10  Senica Jan 07.08.06
  11  Sotler Mihael (K) 20.02.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Radeče
   Privšek Franc
   NK Brežice 1919 B
   Vukosavljevič Tomo
   STRELCI
   NK Radeče
   1 : 0 19 - Čolić Peter (4')
   2 : 1 20 - Esih Patrik (16')
   3 : 1 10 - Rainer Jaka (24')
   4 : 2 17 - Draksler Jan (51')
   5 : 2 17 - Draksler Jan (53')
   6 : 2 17 - Draksler Jan (55')
   NK Brežice 1919 B
   1 : 1   5 - Klarić Aleks (5') 
   3 : 2   11 - Sotler Mihael (43') 
   6 : 3   3 - Marčun Nik (59') 
   OPOMINJANI
   NK Radeče
   NK Brežice 1919 B
   IZKLJUČENI
   NK Radeče
   NK Brežice 1919 B
   MENJAVE
   NK Radeče
  Minuta  Igralec
   NK Brežice 1919 B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan