Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 9. krog 29.10.17
   TEKMA: NK Šampion B - KNK Odred Kozje - NK Imeno 0 : 2 0 : 1
   Kraj: Celje - igrišče IV.OŠ - Igrišče pri IV.OŠ Celje    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Vašl Scott
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion B
Priimek in ime Rojen
  1  Djaković Tian (V) 05.07.06
  3  Feldin Tevž 24.02.06
  4  Dolar Grobelšek Jaka 16.09.05
  6  Tuvić Mia 17.03.05
  7  Liković Noel 19.12.05
  9  Vrečko Jakob (K) 30.12.06
  11  Ivanovič Gall 18.11.06
  14  Basle Matic 27.04.06
  17  Brkić Luka 18.07.06
  18  Lović Denis 18.04.05
  19  Gorenak Gašper 22.04.06
  20  Stožir Blaž 12.09.06
  22  Šarčević Ajdan 03.02.06
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Turk Anže (V) 07.12.05
  3  Kampuš Matjaž 12.11.06
  5  Brundič Josip 05.05.07
  11  Kranjčec Blaž 30.11.06
  15  Verboten Tom 13.03.06
  16  Jančič Jaka 24.12.06
  17  Urlep Blaž 03.01.05
  23  Fistrić Blaž 24.08.05
  26  Goršek Tim 07.05.05
  27  Kolar Žiga (K) 19.08.05
  29  Pavlić Žan 01.08.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šampion B
   Golob Danilo
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kranjčec Željko
   STRELCI
   NK Šampion B
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   0 : 1   17 - Urlep Blaž (9') 
   0 : 2   5 - Brundič Josip (41') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion B
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
    15 - Verboten Tom (59')
   IZKLJUČENI
   NK Šampion B
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   MENJAVE
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan