Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 8. krog 22.10.17
   TEKMA: KNK Odred Kozje - NK Imeno - NK Radeče 1 : 1 1 : 0
   Kraj: Podčetrtek - Atletski stadion Podčetrtek    Gledalcev: 15
   1. sodnik: Lončar Gašper
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Pavlić Žan (V) 01.08.05
  3  Kampuš Matjaž 12.11.06
  5  Brundič Josip 05.05.07
  11  Kranjčec Blaž 30.11.06
  15  Verboten Tom 13.03.06
  16  Jančič Jaka 24.12.06
  17  Urlep Blaž 03.01.05
  23  Fistrić Blaž 24.08.05
  25  Turk Anže 07.12.05
  26  Goršek Tim 07.05.05
  27  Kolar Žiga (K) 19.08.05
   NK Radeče
Priimek in ime Rojen
  1  Lipec Kristijan (V) 19.05.05
  2  Krajšek Klemen 30.04.07
  3  Bregar Uroš 14.10.06
  4  Lindič Domen 20.12.06
  5  Tratar Blaž (K) 24.01.05
  6  Knez Žan 16.09.05
  7  Končan Maj 28.11.06
  8  Privšek Nia Gaia 07.04.06
  9  Lapornik Val Anton 23.06.05
  10  Rainer Jaka 25.03.05
  11  Okorn Filip 03.09.06
  16  Novšak Alen 03.07.06
  17  Draksler Jan 23.01.05
  18  Šemić Elmin 24.07.06
  19  Čolić Peter 02.10.05
  20  Esih Patrik 16.10.05
  21  Čakš Nejc 25.05.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kranjčec Željko
   NK Radeče
   Privšek Franc
   STRELCI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   1 : 0 17 - Urlep Blaž (20')
   NK Radeče
   1 : 1   19 - Čolić Peter (36') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   NK Radeče
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   NK Radeče
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
   NK Radeče
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan