Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 7. krog 15.10.17
   TEKMA: NŠ NK Krško B - AS System Šmarje pri Jelšah 2 : 1 1 : 0
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Nadarevič Amel
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NŠ NK Krško B
Priimek in ime Rojen
  1  Sotelšek Andraž (V,K) 07.02.06
  6  Medvešek Nik 14.08.06
  8  Kmetič Maj 12.05.06
  9  Zajc Lan 27.11.06
  14  Kozole Žiga 26.12.06
  15  Pacek Domen 02.02.06
  16  Pirc Nik 29.08.06
  25  Štefančič Tilen 21.03.06
  44  Krajnčič Jakob 14.10.06
  45  Tršinar Martin 11.11.05
  88  Vidmar Anže 09.07.05
  94  Fila Lovro 28.10.06
  95  Krošelj Denis 29.01.05
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  1  Seidl Žan (V,K) 15.12.05
  2  Meze Nik 07.10.07
  3  Grobin Jaka 07.09.05
  4  Canoski Nihat 24.11.06
  5  Korez Tilen 01.03.05
  6  Stanković Sven 16.04.05
  7  Avbelj Andreas Evgen 19.02.06
  8  Plahuta Žiga 23.11.06
  10  Šepic Nino 16.11.06
  11  Skale Uroš 04.07.05
  29  Grašič Mark 19.11.06
  30  Artnak Tilen 25.05.06
  31  Hercog Tilen 09.08.05
  32  Mikez Tjaš 02.08.05
  33  Vnučec Rok 20.08.05
  34  Toplak Patrik 29.08.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NŠ NK Krško B
   AS System Šmarje pri Jelšah
   STRELCI
   NŠ NK Krško B
   1 : 0 14 - Kozole Žiga (15')
   2 : 1 95 - Krošelj Denis (52')
   AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 1   34 - Toplak Patrik (38') 
   OPOMINJANI
   NŠ NK Krško B
   AS System Šmarje pri Jelšah
    5 - Korez Tilen (39')
   IZKLJUČENI
   NŠ NK Krško B
   AS System Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   NŠ NK Krško B
  Minuta  Igralec
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan