Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 7. krog 15.10.17
   TEKMA: NK Šampion B - NK Celje B 0 : 5 0 : 3
   Kraj: Celje - igrišče IV.OŠ - Igrišče pri IV.OŠ Celje    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Grabovac Daniel
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion B
Priimek in ime Rojen
  1  Djaković Tian (V) 05.07.06
  2  Jezernik David 07.08.06
  3  Feldin Tevž 24.02.06
  4  Dolar Grobelšek Jaka 16.09.05
  6  Tuvić Mia 17.03.05
  7  Liković Noel 19.12.05
  8  Gajšek Ruben-Timej 08.05.05
  9  Vrečko Jakob (K) 30.12.06
  10  Stožir Blaž 12.09.06
  12  Lović Denis (V) 18.04.05
  15  Basle Matic 27.04.06
  17  Brkić Luka 18.07.06
  19  Gorenak Gašper 22.04.06
   NK Celje B
Priimek in ime Rojen
  3  Karapandža Timotej 17.03.06
  4  Petrak Janin 03.04.06
  5  Dokler Miha (K) 21.02.06
  6  Grlić Niko 17.08.06
  7  Memaj Ermal 12.05.06
  8  Topole Nai 21.06.06
  9  Šelih Hugo 28.09.06
  10  Mladenović Luka 13.10.06
  11  Lubej Jaka (V) 16.11.06
  13  Gunzek Miha 20.05.06
  14  Galun Denis 27.06.06
  15  Tojnko Gal Patrick 18.03.06
  16  Anžin Jure 01.09.06
  21  Verstovšek Jani 13.01.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šampion B
   Golob Danilo
   NK Celje B
   Sivko Aljoša
   STRELCI
   NK Šampion B
   NK Celje B
   0 : 1   9 - Šelih Hugo (11') 
   0 : 2   3 - Karapandža Timotej (24') 
   0 : 3   7 - Memaj Ermal (26') 
   0 : 4   7 - Memaj Ermal (47') 
   0 : 5   9 - Šelih Hugo (59') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion B
   NK Celje B
   IZKLJUČENI
   NK Šampion B
   NK Celje B
   MENJAVE
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
   NK Celje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan