Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 7. krog 15.10.17
   TEKMA: NK Radeče - NK.Laško-Pivovar 9 : 0 5 : 0
   Kraj: Radeče - Stadion Radeče    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Vašl Scott
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Radeče
Priimek in ime Rojen
  1  Lipec Kristijan (V) 19.05.05
  2  Krajšek Klemen 30.04.07
  3  Bregar Uroš 14.10.06
  4  Lindič Domen 20.12.06
  5  Tratar Blaž (K) 24.01.05
  6  Knez Žan 16.09.05
  7  Končan Maj 28.11.06
  8  Privšek Nia Gaia 07.04.06
  9  Lapornik Val Anton 23.06.05
  10  Rainer Jaka 25.03.05
  11  Okorn Filip 03.09.06
  16  Novšak Alen 03.07.06
  17  Draksler Jan 23.01.05
  18  Šemić Elmin 24.07.06
  19  Čolić Peter 02.10.05
  20  Esih Patrik 16.10.05
  21  Čakš Nejc 25.05.06
  23  Bezjak Anej 13.04.05
   NK.Laško-Pivovar
Priimek in ime Rojen
  -18  Jazbinšek Gal 04.02.07
  12  Padežnik Jani (V) 24.10.06
  13  Žužek Kristjan 01.05.06
  17  Dornik Miha 10.01.06
  23  Ozimek Urh (K) 12.10.06
  34  Pavčnik Luka 21.04.07
  36  Šanca Žiga 22.02.05
  37  Špitaler Klemen 13.05.07
  39  Zeme Tit 31.01.06
  43  Beltram Mark 09.04.06
  47  Brglez Tomaž 16.06.07
  333  Rok Vogrinc 19.05.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Radeče
   Privšek Franc
   NK.Laško-Pivovar
   Stiblik Robert
   STRELCI
   NK Radeče
   1 : 0 20 - Esih Patrik (4')
   2 : 0 2 - Krajšek Klemen (20')
   3 : 0 20 - Esih Patrik (25')
   4 : 0 11 - Okorn Filip (29')
   5 : 0 16 - Novšak Alen (30')
   6 : 0 7 - Končan Maj (32')
   7 : 0 5 - Tratar Blaž (37')
   8 : 0 10 - Rainer Jaka (40')
   9 : 0 21 - Čakš Nejc (57')
   NK.Laško-Pivovar
   OPOMINJANI
   NK Radeče
   NK.Laško-Pivovar
   IZKLJUČENI
   NK Radeče
   NK.Laško-Pivovar
   MENJAVE
   NK Radeče
  Minuta  Igralec
   NK.Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan