Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 7. krog 15.10.17
   TEKMA: KNK Odred Kozje - NK Imeno - NK Brežice 1919 B 1 : 0 0 : 0
   Kraj: Podčetrtek - Atletski stadion Podčetrtek    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Vozlič David
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Turk Anže (V) 07.12.05
  3  Kampuš Matjaž 12.11.06
  5  Brundič Josip 05.05.07
  11  Kranjčec Blaž 30.11.06
  15  Verboten Tom 13.03.06
  16  Jančič Jaka 24.12.06
  17  Urlep Blaž 03.01.05
  23  Fistrić Blaž 24.08.05
  24  Kovač Matic 23.06.05
  27  Kolar Žiga (K) 19.08.05
  29  Pavlić Žan 01.08.05
   NK Brežice 1919 B
Priimek in ime Rojen
  1  Šebalj Filip (V) 14.04.06
  6  Klarić Aleks 22.08.06
  7  Ostrelič Mark (K) 19.11.06
  48  Bogovič Tevž 09.01.06
  49  Balon Jure 13.03.06
  51  Zupančič Žan 08.09.06
  52  Marčun Nik 26.03.06
  53  Zupančič Alex 30.07.05
  56  Marinčič Lovro 02.03.05
  58  Denžič David 12.02.05
  59  Senica Jan 07.08.06
  66  Kapušin Nejc 17.10.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kranjčec Željko
   NK Brežice 1919 B
   Vukosavljevič Tomo
   STRELCI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   1 : 0 27 - Kolar Žiga (34')
   NK Brežice 1919 B
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   NK Brežice 1919 B
    6 - Klarić Aleks (56')
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   NK Brežice 1919 B
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
   NK Brežice 1919 B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan