Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 3. krog 12.10.17
   TEKMA: AS System Šmarje pri Jelšah - NK Šampion B 6 : 2 3 : 1
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Knez Aljaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  2  Meze Nik 07.10.07
  3  Grobin Jaka 07.09.05
  4  Canoski Nihat 24.11.06
  6  Stanković Sven 16.04.05
  7  Avbelj Andreas Evgen 19.02.06
  8  Orač Jan 13.02.06
  10  Skale Uroš 04.07.05
  11  Šepic Nino 16.11.06
  12  Seidl Žan (V,K) 15.12.05
  29  Grašič Mark 19.11.06
  30  Mikez Tjaš 02.08.05
  31  Hercog Tilen 09.08.05
  32  Korez Tilen 01.03.05
  33  Artnak Tilen 25.05.06
  34  Toplak Patrik 29.08.05
   NK Šampion B
Priimek in ime Rojen
  1  Djaković Tian (V) 05.07.06
  2  Jezernik David 07.08.06
  3  Feldin Tevž 24.02.06
  4  Dolar Grobelšek Jaka 16.09.05
  5  Merc Matic 26.01.06
  6  Tuvić Mia 17.03.05
  7  Liković Noel 19.12.05
  8  Gajšek Ruben-Timej 08.05.05
  9  Vrečko Jakob (K) 30.12.06
  10  Stožir Blaž 12.09.06
  15  Basle Matic 27.04.06
  16  Lović Denis 18.04.05
  17  Brkić Luka 18.07.06
  19  Gorenak Gašper 22.04.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Firšt David
   NK Šampion B
   Golob Danilo
   STRELCI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 0 30 - Mikez Tjaš (17')
   2 : 0 6 - Stanković Sven (21')
   3 : 1 32 - Korez Tilen (29')
   4 : 1 6 - Stanković Sven (35')11m
   5 : 2 32 - Korez Tilen (54')
   6 : 2 34 - Toplak Patrik (59')
   NK Šampion B
   2 : 1   9 - Vrečko Jakob (25') 
   4 : 2   9 - Vrečko Jakob (40') 
   OPOMINJANI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   NK Šampion B
    9 - Vrečko Jakob (54')
   IZKLJUČENI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   NK Šampion B
   MENJAVE
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan