Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 6. krog 08.10.17
   TEKMA: NK Brežice 1919 B - NK Hrastnik 2 : 1 2 : 0
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Dimic Sebastijan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Brežice 1919 B
Priimek in ime Rojen
  1  Šebalj Filip (V) 14.04.06
  4  Balon Jure 13.03.06
  6  Kapušin Nejc 17.10.06
  7  Marčun Nik 26.03.06
  49  Travnikar Žan 12.06.05
  51  Senica Jan 07.08.06
  52  Zupančič Alex 30.07.05
  53  Zupančič Žan 08.09.06
  55  Denžič David 12.02.05
  56  Ostrelič Mark (K) 19.11.06
  58  Klarić Aleks 22.08.06
  59  Marinčič Lovro 02.03.05
   NK Hrastnik
Priimek in ime Rojen
  2  Maksimović David 09.09.07
  3  Blagotinšek Jan 28.09.06
  4  Selič David 11.01.07
  9  Hafner Luka 09.04.05
  12  Zavrašek Val Rudi (V) 24.05.06
  13  Hercegovac Alan (K) 29.06.06
  19  Kahteran Sair 15.09.06
  23  Cvet Ažbe 04.01.06
  24  Fazlić Alen 19.10.06
  28  Žagar Matic 13.10.05
  29  Hotić Anis 08.01.07
  33  Činžar Žiga 10.05.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Brežice 1919 B
   Vukosavljevič Tomo
   NK Hrastnik
   Maksimović Slaviša
   STRELCI
   NK Brežice 1919 B
   1 : 0 4 - Balon Jure (12')
   2 : 0 52 - Zupančič Alex (21')
   NK Hrastnik
   2 : 1   23 - Cvet Ažbe (34') 
   OPOMINJANI
   NK Brežice 1919 B
   NK Hrastnik
   IZKLJUČENI
   NK Brežice 1919 B
   NK Hrastnik
   MENJAVE
   NK Brežice 1919 B
  Minuta  Igralec
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan