Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 6. krog 08.10.17
   TEKMA: Mons Claudius - AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 2 0 : 1
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec - igrišče z UT    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Lončar Gašper
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Mons Claudius
Priimek in ime Rojen
  1  Bele Tai (V) 10.05.06
  3  Klep Nikolaj 01.12.06
  5  Kos Aljaž 05.09.06
  6  Očko Žiga 16.05.06
  9  Šturbej Luka 08.09.05
  11  Krivec Enej (K) 18.07.05
  13  Dragaš Žiga 05.09.05
  14  Smeh Dominik 20.09.05
  15  Kunštek Leon 24.02.06
  16  Tramšek Jan 23.11.05
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  1  Seidl Žan (V,K) 15.12.05
  2  Meze Nik 07.10.07
  3  Grobin Jaka 07.09.05
  6  Stanković Sven 16.04.05
  7  Avbelj Andreas Evgen 19.02.06
  8  Artnak Tilen 25.05.06
  9  Orač Jan 13.02.06
  10  Šepic Nino 16.11.06
  11  Skale Uroš 04.07.05
  29  Grašič Mark 19.11.06
  30  Mikez Tjaš 02.08.05
  31  Hercog Tilen 09.08.05
  32  Korez Tilen 01.03.05
  34  Toplak Patrik 29.08.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Mons Claudius
   Krivec Andrej
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Firšt David
   STRELCI
   Mons Claudius
   1 : 2 13 - Dragaš Žiga (57')
   AS System Šmarje pri Jelšah
   0 : 1   30 - Mikez Tjaš (14') 
   0 : 2   11 - Skale Uroš (54') 
   OPOMINJANI
   Mons Claudius
   AS System Šmarje pri Jelšah
   IZKLJUČENI
   Mons Claudius
   AS System Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan