Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 6. krog 08.10.17
   TEKMA: NK.Laško-Pivovar - KNK Odred Kozje - NK Imeno 1 : 2 0 : 1
   Kraj: Laško - Stadion Huda jama Laško    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Kolman Mark
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK.Laško-Pivovar
Priimek in ime Rojen
  8  Jazbinšek Gal 04.02.07
  12  Padežnik Jani (V) 24.10.06
  13  Žužek Kristjan 01.05.06
  17  Dornik Miha 10.01.06
  23  Ozimek Urh (K) 12.10.06
  33  Rok Vogrinc 19.05.06
  34  Pavčnik Luka 21.04.07
  36  Šanca Žiga 22.02.05
  37  Špitaler Klemen 13.05.07
  39  Zeme Tit 31.01.06
  43  Beltram Mark 09.04.06
  47  Brglez Tomaž 16.06.07
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Pavlić Žan (V) 01.08.05
  3  Kampuš Matjaž 12.11.06
  5  Brundič Josip 05.05.07
  11  Kranjčec Blaž 30.11.06
  16  Jančič Jaka 24.12.06
  17  Urlep Blaž 03.01.05
  23  Fistrić Blaž 24.08.05
  24  Kovač Matic 23.06.05
  26  Goršek Tim 07.05.05
  27  Kolar Žiga (K) 19.08.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK.Laško-Pivovar
   Stiblik Robert
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kranjčec Željko
   STRELCI
   NK.Laško-Pivovar
   1 : 2 43 - Beltram Mark (42')
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   0 : 1   11 - Kranjčec Blaž (19') 
   0 : 2   23 - Fistrić Blaž (39') 
   OPOMINJANI
   NK.Laško-Pivovar
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   IZKLJUČENI
   NK.Laško-Pivovar
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   MENJAVE
   NK.Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan