Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 5. krog 01.10.17
   TEKMA: NK Šampion B - Mons Claudius 1 : 0 1 : 0
   Kraj: Celje - igrišče IV.OŠ - Igrišče pri IV.OŠ Celje    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Knez Aljaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion B
Priimek in ime Rojen
  1  Djaković Tian (V) 05.07.06
  2  Obrovnik Tjan 23.01.07
  3  Feldin Tevž 24.02.06
  4  Dolar Grobelšek Jaka 16.09.05
  6  Tuvić Mia 17.03.05
  7  Liković Noel 19.12.05
  8  Gajšek Ruben-Timej 08.05.05
  9  Vrečko Jakob (K) 30.12.06
  10  Stožir Blaž 12.09.06
  15  Basle Matic 27.04.06
  16  Lović Denis 18.04.05
  17  Brkić Luka 18.07.06
  18  Flis Jure 29.07.06
  19  Gorenak Gašper 22.04.06
   Mons Claudius
Priimek in ime Rojen
  1  Pažon Vid (V) 27.11.06
  3  Klep Nikolaj 01.12.06
  5  Kos Aljaž 05.09.06
  6  Očko Žiga 16.05.06
  7  Kores Tilen 25.06.05
  8  Bele Tai 10.05.06
  9  Šturbej Luka 08.09.05
  10  Prevolšek Jaka (K) 28.04.05
  11  Krivec Enej 18.07.05
  13  Dragaš Žiga 05.09.05
  14  Smeh Dominik 20.09.05
  15  Kunštek Leon 24.02.06
  16  Tramšek Jan 23.11.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šampion B
   Golob Danilo
   Mons Claudius
   Krivec Andrej
   STRELCI
   NK Šampion B
   1 : 0 7 - Liković Noel (5')
   Mons Claudius
   OPOMINJANI
   NK Šampion B
    6 - Tuvić Mia (57')
   Mons Claudius
    13 - Dragaš Žiga (41')
    6 - Očko Žiga (58')
    14 - Smeh Dominik (60')
   IZKLJUČENI
   NK Šampion B
   Mons Claudius
   MENJAVE
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan