Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 5. krog 01.10.17
   TEKMA: NK.Laško-Pivovar - NK Brežice 1919 B 2 : 7 0 : 4
   Kraj: Laško - Stadion Huda jama Laško    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Grabovac Daniel
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK.Laško-Pivovar
Priimek in ime Rojen
  3  Brglez Tomaž 16.06.07
  6  Horjak Kevin 12.02.05
  8  Jazbinšek Gal 04.02.07
  12  Brižić Denis (V) 10.04.06
  13  Žužek Kristjan 01.05.06
  23  Ozimek Urh (K) 12.10.06
  25  Zeme Tit 31.01.06
  33  Rok Vogrinc 19.05.06
  35  Dornik Miha 10.01.06
  36  Šanca Žiga 22.02.05
  37  Špitaler Klemen 13.05.07
  43  Beltram Mark 09.04.06
   NK Brežice 1919 B
Priimek in ime Rojen
  1  Šebalj Filip (V) 14.04.06
  4  Zupančič Žan 08.09.06
  6  Senica Jan 07.08.06
  8  Denžič David 12.02.05
  51  Ostrelič Mark 19.11.06
  53  Zupančič Alex 30.07.05
  56  Marčun Nik 26.03.06
  58  Klarić Aleks 22.08.06
  59  Balon Jure (K) 13.03.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK.Laško-Pivovar
   Stiblik Robert
   NK Brežice 1919 B
   Vukosavljevič Tomo
   STRELCI
   NK.Laško-Pivovar
   1 : 5 13 - Žužek Kristjan (34')
   2 : 7 8 - Jazbinšek Gal (59')
   NK Brežice 1919 B
   0 : 1   59 - Balon Jure (2') 
   0 : 2   56 - Marčun Nik (5') 
   0 : 3   56 - Marčun Nik (11') 
   0 : 4   58 - Klarić Aleks (24') 
   0 : 5   8 - Denžič David (32') 
   1 : 6   59 - Balon Jure (39') 
   1 : 7   4 - Zupančič Žan (56') 
   OPOMINJANI
   NK.Laško-Pivovar
   NK Brežice 1919 B
   IZKLJUČENI
   NK.Laško-Pivovar
   NK Brežice 1919 B
   MENJAVE
   NK.Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
   NK Brežice 1919 B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan