Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 2. krog 27.09.17
   TEKMA: NK Hrastnik - KNK Odred Kozje - NK Imeno 0 : 3 0 : 2
   Kraj: Hrastnik - Stadion Hrastnik    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Turanović Armin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Hrastnik
Priimek in ime Rojen
  1  Šurina Jakob (V) 27.09.05
  2  Maksimović David 09.09.07
  3  Blagotinšek Jan 28.09.06
  4  Selič David 11.01.07
  9  Baraković Amar 12.08.06
  12  Zavrašek Val Rudi (V) 24.05.06
  13  Hercegovac Alan (K) 29.06.06
  17  Hafner Luka 09.04.05
  19  Kahteran Sair 15.09.06
  23  Cvet Ažbe 04.01.06
  24  Fazlić Alen 19.10.06
  28  Žagar Matic 13.10.05
  29  Hotić Anis 08.01.07
  33  Činžar Žiga 10.05.05
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Turk Anže (V) 07.12.05
  3  Kampuš Matjaž 12.11.06
  5  Brundič Josip 05.05.07
  11  Kranjčec Blaž 30.11.06
  15  Verboten Tom 13.03.06
  16  Jančič Jaka 24.12.06
  17  Urlep Blaž 03.01.05
  23  Fistrić Blaž 24.08.05
  24  Kovač Matic 23.06.05
  26  Goršek Tim 07.05.05
  27  Kolar Žiga 19.08.05
  29  Pavlić Žan (V) 01.08.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Hrastnik
   Maksimović Slaviša
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kranjčec Željko
   STRELCI
   NK Hrastnik
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   0 : 1   24 - Kovač Matic (2') 
   0 : 2   15 - Verboten Tom (12') 
   0 : 3   5 - Brundič Josip (39') 
   OPOMINJANI
   NK Hrastnik
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   IZKLJUČENI
   NK Hrastnik
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   MENJAVE
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan