Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 4. krog 24.09.17
   TEKMA: NŠ NK Krško B - KNK Odred Kozje - NK Imeno 6 : 1 3 : 0
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 25
   1. sodnik: Nadarevič Amel
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NŠ NK Krško B
Priimek in ime
  1  Sotelšek Andraž (V,K)
  4  Lenič Leon
  6  Medvešek Nik
  8  Kmetič Maj
  9  Zajc Lan
  14  Kozole Žiga
  15  Pacek Domen
  16  Pirc Nik
  25  Štefančič Tilen
  44  Krajnčič Jakob
  45  Tršinar Martin
  88  Vidmar Anže
  94  Fila Lovro
  95  Krošelj Denis
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime
  1  Pavlić Žan (V)
  3  Kampuš Matjaž
  5  Brundič Josip
  11  Kranjčec Blaž
  16  Jančič Jaka
  17  Urlep Blaž
  23  Fistrić Blaž (K)
  24  Kovač Matic
  25  Turk Anže
  27  Kolar Žiga
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NŠ NK Krško B
   Brečko Tomaž
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kranjčec Željko
   STRELCI
   NŠ NK Krško B
   1 : 0 25 - Štefančič Tilen (8')
   2 : 0 95 - Krošelj Denis (9')
   3 : 0 14 - Kozole Žiga (18')
   4 : 0 25 - Štefančič Tilen (36')
   5 : 0 95 - Krošelj Denis (39')
   6 : 0 15 - Pacek Domen (45')
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   6 : 1   27 - Kolar Žiga (53') 
   OPOMINJANI
   NŠ NK Krško B
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   IZKLJUČENI
   NŠ NK Krško B
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   MENJAVE
   NŠ NK Krško B
  Minuta  Igralec
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan