Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 4. krog 24.09.17
   TEKMA: NŠ NK Krško B - KNK Odred Kozje - NK Imeno 6 : 1 3 : 0
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 25
   1. sodnik: Nadarevič Amel
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NŠ NK Krško B
Priimek in ime Rojen
  1  Sotelšek Andraž (V,K) 07.02.06
  4  Lenič Leon 17.03.06
  6  Medvešek Nik 14.08.06
  8  Kmetič Maj 12.05.06
  9  Zajc Lan 27.11.06
  14  Kozole Žiga 26.12.06
  15  Pacek Domen 02.02.06
  16  Pirc Nik 29.08.06
  25  Štefančič Tilen 21.03.06
  44  Krajnčič Jakob 14.10.06
  45  Tršinar Martin 11.11.05
  88  Vidmar Anže 09.07.05
  94  Fila Lovro 28.10.06
  95  Krošelj Denis 29.01.05
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Pavlić Žan (V) 01.08.05
  3  Kampuš Matjaž 12.11.06
  5  Brundič Josip 05.05.07
  11  Kranjčec Blaž 30.11.06
  16  Jančič Jaka 24.12.06
  17  Urlep Blaž 03.01.05
  23  Fistrić Blaž (K) 24.08.05
  24  Kovač Matic 23.06.05
  25  Turk Anže 07.12.05
  27  Kolar Žiga 19.08.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NŠ NK Krško B
   Brečko Tomaž
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kranjčec Željko
   STRELCI
   NŠ NK Krško B
   1 : 0 25 - Štefančič Tilen (8')
   2 : 0 95 - Krošelj Denis (9')
   3 : 0 14 - Kozole Žiga (18')
   4 : 0 25 - Štefančič Tilen (36')
   5 : 0 95 - Krošelj Denis (39')
   6 : 0 15 - Pacek Domen (45')
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   6 : 1   27 - Kolar Žiga (53') 
   OPOMINJANI
   NŠ NK Krško B
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   IZKLJUČENI
   NŠ NK Krško B
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   MENJAVE
   NŠ NK Krško B
  Minuta  Igralec
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan