Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 4. krog 24.09.17
   TEKMA: NK Hrastnik - NK Šampion B 0 : 8 0 : 3
   Kraj: Hrastnik - Stadion Hrastnik    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Turanović Armin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Hrastnik
Priimek in ime Rojen
  1  Šurina Jakob (V) 27.09.05
  2  Maksimović David 09.09.07
  3  Blagotinšek Jan 28.09.06
  4  Selič David 11.01.07
  9  Baraković Amar 12.08.06
  12  Zavrašek Val Rudi (V) 24.05.06
  13  Hercegovac Alan (K) 29.06.06
  17  Hafner Luka 09.04.05
  19  Pižmoht Arijan 06.05.07
  23  Cvet Ažbe 04.01.06
  24  Fazlić Alen 19.10.06
  28  Žagar Matic 13.10.05
  29  Hotić Anis 08.01.07
  33  Činžar Žiga 10.05.05
   NK Šampion B
Priimek in ime Rojen
  1  Djaković Tian (V) 05.07.06
  2  Lović Denis 18.04.05
  3  Feldin Tevž 24.02.06
  4  Dolar Grobelšek Jaka 16.09.05
  6  Tuvić Mia 17.03.05
  7  Liković Noel 19.12.05
  8  Gajšek Ruben-Timej 08.05.05
  9  Vrečko Jakob (K) 30.12.06
  10  Basle Matic 27.04.06
  15  Brkić Luka 18.07.06
  17  Stožir Blaž 12.09.06
  19  Gorenak Gašper 22.04.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Hrastnik
   Maksimović Slaviša
   NK Šampion B
   Golob Danilo
   STRELCI
   NK Hrastnik
   NK Šampion B
   0 : 1   8 - Gajšek Ruben-Timej (7') 
   0 : 2   17 - Stožir Blaž (18') 
   0 : 3   3 - Feldin Tevž (28') 
   0 : 4   10 - Basle Matic (35') 
   0 : 5   9 - Vrečko Jakob (37') 
   0 : 6   17 - Stožir Blaž (44') 
   0 : 7   2 - Lović Denis (46') 
   0 : 8   10 - Basle Matic (57') 
   OPOMINJANI
   NK Hrastnik
   NK Šampion B
   IZKLJUČENI
   NK Hrastnik
   NK Šampion B
   MENJAVE
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan