Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 3. krog 17.09.17
   TEKMA: KNK Odred Kozje - NK Imeno - Mons Claudius 3 : 1 2 : 0
   Kraj: Kozje - Športni park Kozje    Gledalcev: 15
   1. sodnik: Vozlič David
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Pavlić Žan (V) 01.08.05
  3  Kampuš Matjaž 12.11.06
  5  Brundič Josip 05.05.07
  11  Kranjčec Blaž 30.11.06
  15  Verboten Tom 13.03.06
  16  Jančič Jaka 24.12.06
  17  Urlep Blaž 03.01.05
  24  Kovač Matic 23.06.05
  25  Turk Anže 07.12.05
  26  Goršek Tim 07.05.05
  27  Kolar Žiga (K) 19.08.05
   Mons Claudius
Priimek in ime Rojen
  1  Pažon Vid (V) 27.11.06
  3  Berlet Liam 11.09.07
  8  Bele Tai 10.05.06
  9  Šturbej Luka 08.09.05
  10  Prevolšek Jaka (K) 28.04.05
  11  Smeh Dominik 20.09.05
  13  Dragaš Žiga 05.09.05
  16  Tramšek Jan 23.11.05
  22  Krivec Enej 18.07.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kranjčec Željko
   Mons Claudius
   Krivec Andrej
   STRELCI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   1 : 0 15 - Verboten Tom (17')
   2 : 0 15 - Verboten Tom (28')
   3 : 1 24 - Kovač Matic (59')
   Mons Claudius
   2 : 1   13 - Dragaš Žiga (34') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Mons Claudius
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Mons Claudius
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan