Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 3. krog 17.09.17
   TEKMA: NK Radeče - NK Hrastnik 8 : 0 6 : 0
   Kraj: Radeče - Stadion Radeče    Gledalcev: 60
   1. sodnik: Kolman Mark
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Radeče
Priimek in ime
  1  Lipec Kristijan (V)
  2  Krajšek Klemen
  3  Bregar Uroš
  4  Lindič Domen
  5  Tratar Blaž (K)
  6  Knez Žan
  7  Končan Maj
  8  Privšek Nia Gaia
  9  Lapornik Val Anton
  10  Rainer Jaka
  11  Okorn Filip
  16  Radić Blaž
  17  Jeraj Jan
  18  Šemić Elmin
  19  Čolić Peter
  20  Esih Patrik
  21  Čakš Nejc
  23  Bezjak Anej
   NK Hrastnik
Priimek in ime
  1  Zavrašek Val Rudi (V)
  4  Cvet Ažbe
  5  Činžar Žiga
  7  Fazlić Alen
  8  Tatlić Enej
  9  Blagotinšek Jan
  10  Maksimović David
  12  Hotić Anis
  13  Hafner Luka
  14  Hercegovac Alan
  15  Mujaković Emanuel
  17  Žagar Matic
  22  Šurina Jakob (V)
  111  Selič David
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Radeče
   Privšek Franc
   NK Hrastnik
   Maksimović Slaviša
   STRELCI
   NK Radeče
   1 : 0 20 - Esih Patrik (4')
   2 : 0 5 - Tratar Blaž (15')
   3 : 0 2 - Krajšek Klemen (17')
   4 : 0 18 - Šemić Elmin (19')
   5 : 0 18 - Šemić Elmin (24')
   6 : 0 23 - Bezjak Anej (29')
   7 : 0 5 - Tratar Blaž (32')
   NK Hrastnik
   8 : 0   22 - Šurina Jakob (51')  AG
   OPOMINJANI
   NK Radeče
   NK Hrastnik
    22 - Šurina Jakob (3')
   IZKLJUČENI
   NK Radeče
   NK Hrastnik
   MENJAVE
   NK Radeče
  Minuta  Igralec
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan