Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 2. krog 12.09.17
   TEKMA: NŠ NK Krško B - NK Celje B 0 : 2 0 : 0
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Barkovič Jože
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NŠ NK Krško B
Priimek in ime Rojen
  1  Zorko Tijan (V) 07.03.07
  2  Pacek Domen 02.02.06
  3  Štefančič Tilen 21.03.06
  4  Krajnčič Jakob 14.10.06
  5  Lenič Leon 17.03.06
  6  Fila Lovro 28.10.06
  7  Tršinar Martin 11.11.05
  8  Krošelj Denis (K) 29.01.05
  9  Vidmar Anže 09.07.05
  10  Kozole Žiga 26.12.06
  11  Medvešek Nik 14.08.06
  12  Zajc Lan 27.11.06
  13  Šunta Sven 07.05.07
  14  Popelar Marko 03.03.07
  15  Pirc Nik 29.08.06
  16  Kmetič Maj 12.05.06
   NK Celje B
Priimek in ime Rojen
  1  Lubej Jaka (V) 16.11.06
  2  Petrak Janin 03.04.06
  3  Karapandža Timotej 17.03.06
  4  Arlič Nik 14.02.06
  5  Dokler Miha (K) 21.02.06
  6  Grlić Niko 17.08.06
  7  Memaj Ermal 12.05.06
  8  Topole Nai 21.06.06
  9  Šelih Hugo 28.09.06
  10  Mladenović Luka 13.10.06
  11  Lavtižar Enej 17.04.06
  13  Srebočan Čebela Gašper 28.09.06
  14  Galun Denis 27.06.06
  15  Tojnko Gal Patrick 18.03.06
  16  Anžin Jure 01.09.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NŠ NK Krško B
   Brečko Tomaž
   NK Celje B
   Sivko Aljoša
   STRELCI
   NŠ NK Krško B
   NK Celje B
   0 : 1   10 - Mladenović Luka (45') 
   0 : 2   5 - Dokler Miha (60') 
   OPOMINJANI
   NŠ NK Krško B
   NK Celje B
   IZKLJUČENI
   NŠ NK Krško B
   NK Celje B
   MENJAVE
   NŠ NK Krško B
  Minuta  Igralec
   NK Celje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan