Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 2. krog 10.09.17
   TEKMA: NK Brežice 1919 B - NK Šampion B 3 : 8 1 : 3
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Radeljak Marko
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Brežice 1919 B
Priimek in ime Rojen
  1  Šebalj Filip (V) 14.04.06
  2  Balon Jure (K) 13.03.06
  3  Zupančič Žan 08.09.06
  4  Senica Jan 07.08.06
  5  Denžič David 12.02.05
  6  Ostrelič Mark 19.11.06
  7  Zupančič Alex 30.07.05
  8  Marčun Nik 26.03.06
  9  Klarić Aleks 22.08.06
   NK Šampion B
Priimek in ime Rojen
  1  Djaković Tian (V) 05.07.06
  2  Lović Denis 18.04.05
  3  Feldin Tevž 24.02.06
  4  Dolar Grobelšek Jaka 16.09.05
  6  Tuvić Mia 17.03.05
  7  Liković Noel 19.12.05
  8  Gajšek Ruben-Timej 08.05.05
  9  Vrečko Jakob (K) 30.12.06
  10  Stožir Blaž 12.09.06
  15  Basle Matic 27.04.06
  17  Brkić Luka 18.07.06
  19  Gorenak Gašper 22.04.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Brežice 1919 B
   Mlakar Alojz
   NK Šampion B
   Golob Danilo
   STRELCI
   NK Brežice 1919 B
   1 : 2 2 - Balon Jure (19')
   2 : 7 2 - Balon Jure (53')
   3 : 8 2 - Balon Jure (60')
   NK Šampion B
   0 : 1   7 - Liković Noel (1') 
   0 : 2   3 - Feldin Tevž (15') 
   1 : 3   9 - Vrečko Jakob (21') 
   1 : 4   4 - Dolar Grobelšek Jaka (35') 
   1 : 5   9 - Vrečko Jakob (37') 
   1 : 6   10 - Stožir Blaž (39') 
   1 : 7   15 - Basle Matic (50') 
   2 : 8   10 - Stožir Blaž (55') 
   OPOMINJANI
   NK Brežice 1919 B
   NK Šampion B
    2 - Lović Denis (41')
   IZKLJUČENI
   NK Brežice 1919 B
   NK Šampion B
   MENJAVE
   NK Brežice 1919 B
  Minuta  Igralec
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan