Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 2. krog 10.09.17
   TEKMA: Mons Claudius - NK.Laško-Pivovar 12 : 0 7 : 0
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec - igrišče z UT    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Romih Marko
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Mons Claudius
Priimek in ime Rojen
  1  Pažon Vid (V) 27.11.06
  3  Klep Nikolaj 01.12.06
  5  Kos Aljaž 05.09.06
  7  Kores Tilen 25.06.05
  8  Bele Tai 10.05.06
  9  Šturbej Luka 08.09.05
  10  Prevolšek Jaka (K) 28.04.05
  11  Smeh Dominik 20.09.05
  12  Očko Žiga 16.05.06
  13  Dragaš Žiga 05.09.05
  15  Kunštek Leon 24.02.06
  16  Tramšek Jan 23.11.05
  22  Krivec Enej 18.07.05
   NK.Laško-Pivovar
Priimek in ime Rojen
  1  Vrečko Nik (V) 18.01.07
  3  Brglez Tomaž 16.06.07
  8  Jazbinšek Gal (K) 04.02.07
  10  Ozimek Urh 12.10.06
  11  Padežnik Jani (V) 24.10.06
  13  Žužek Kristjan 01.05.06
  25  Zeme Tit 31.01.06
  33  Rok Vogrinc 19.05.06
  36  Šanca Žiga 22.02.05
  37  Špitaler Klemen 13.05.07
  43  Beltram Mark 09.04.06
  99  Pavčnik Luka 21.04.07
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Mons Claudius
   Krivec Andrej
   NK.Laško-Pivovar
   Stiblik Robert
   STRELCI
   Mons Claudius
   1 : 0 10 - Prevolšek Jaka (8')
   2 : 0 13 - Dragaš Žiga (24')
   3 : 0 13 - Dragaš Žiga (26')
   4 : 0 11 - Smeh Dominik (28')
   5 : 0 11 - Smeh Dominik (30')
   6 : 0 13 - Dragaš Žiga (31')
   7 : 0 11 - Smeh Dominik (32')
   8 : 0 13 - Dragaš Žiga (32')
   9 : 0 13 - Dragaš Žiga (42')
   10 : 0 11 - Smeh Dominik (49')
   11 : 0 11 - Smeh Dominik (50')
   12 : 0 16 - Tramšek Jan (57')
   NK.Laško-Pivovar
   OPOMINJANI
   Mons Claudius
   NK.Laško-Pivovar
   IZKLJUČENI
   Mons Claudius
   NK.Laško-Pivovar
   MENJAVE
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
   NK.Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan