Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 17/18
  Zapisnik: 1. krog 03.09.17
   TEKMA: KNK Odred Kozje - NK Imeno - AS System Šmarje pri Jelšah 4 : 1 1 : 0
   Kraj: Podčetrtek - Atletski stadion Podčetrtek    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Krog Borut
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Pavlić Žan (V) 01.08.05
  3  Kampuš Matjaž 12.11.06
  5  Brundič Josip 05.05.07
  11  Kranjčec Blaž 30.11.06
  15  Verboten Tom 13.03.06
  16  Jančič Jaka 24.12.06
  17  Urlep Blaž 03.01.05
  23  Fistrić Blaž 24.08.05
  24  Kovač Matic 23.06.05
  26  Goršek Tim 07.05.05
  27  Kolar Žiga (K) 19.08.05
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  1  Seidl Žan (V,K) 15.12.05
  6  Stanković Sven 16.04.05
  7  Šepic Nino 16.11.06
  8  Artnak Tilen 25.05.06
  11  Grašič Mark 19.11.06
  13  Toplak Patrik 29.08.05
  14  Mikez Tjaš 02.08.05
  15  Korez Tilen 01.03.05
  21  Hercog Tilen 09.08.05
  22  Canoski Nihat 24.11.06
  23  Avbelj Andreas Evgen 19.02.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kranjčec Željko
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Rkman Milan
   STRELCI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   1 : 0 15 - Verboten Tom (1')
   2 : 1 5 - Brundič Josip (40')
   3 : 1 15 - Verboten Tom (44')
   4 : 1 15 - Verboten Tom (47')
   AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 1   14 - Mikez Tjaš (32') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   AS System Šmarje pri Jelšah
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   AS System Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan