Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 18. krog 03.06.18
   TEKMA: NK Ljubno ob Savinji - NK Šoštanj 3 : 6 1 : 1
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 60
   1. sodnik: Zamernik Nejc
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Štiglic Denis (V)
  2  Naglič Valentin
  3  Lemež Anej
  4  Poličnik Maks (K)
  5  Poličnik Frenk
  6  Valte Žak
  7  Sem Luka
  8  Žerovnik Tjaš
  9  Jeraj Kimi
  10  Nerat Nace
  11  Zamernik Rok
  14  Presečnik Matic
  19  Nerat Štefan
  22  Rigelnik Žiga
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  1  Jelenko Tjaš (V)
  2  Pečnik Jaka
  3  Andrejc Mark
  4  Tonkli Alex
  5  Skornšek Tian
  6  Juvan Domen
  7  Napotnik Leon
  8  Nahtigal Klemen
  9  Hairlahović Amar
  10  Menih Dokl Jošt
  11  Avdić Elmir
  12  Ledinek Nik (K)
  14  Xhoxhaj Anid
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   NK Šoštanj
   Oblak Franci
   STRELCI
   NK Ljubno ob Savinji
   1 : 0 9 - Jeraj Kimi (6')
   1 : 2 11 - Zamernik Rok (40')AG
   1 : 3 2 - Naglič Valentin (40')AG
   2 : 3 14 - Presečnik Matic (42')
   3 : 5 9 - Jeraj Kimi (59')
   NK Šoštanj
   1 : 1   8 - Nahtigal Klemen (16')  11m
   2 : 4   11 - Avdić Elmir (52') 
   2 : 5   11 - Avdić Elmir (54') 
   3 : 6   8 - Nahtigal Klemen (61') 
   OPOMINJANI
   NK Ljubno ob Savinji
    11 - Zamernik Rok (15')
   NK Šoštanj
    4 - Tonkli Alex (24')
    11 - Avdić Elmir (46')
    5 - Skornšek Tian (58')
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno ob Savinji
   NK Šoštanj
   MENJAVE
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan