Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 10. krog 23.05.18
   TEKMA: NK Šoštanj - ND Polzela 4 : 2 3 : 1
   Kraj: Šoštanj - Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj    Gledalcev: 130
   1. sodnik: Mitrovič Marko
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  1  Jelenko Tjaš (V)
  2  Pečnik Jaka
  3  Andrejc Mark
  4  Tonkli Alex
  5  Skornšek Tian
  6  Juvan Domen
  7  Napotnik Leon
  8  Nahtigal Klemen (K)
  9  Hairlahović Amar
  10  Menih Dokl Jošt
  11  Avdić Elmir
  12  Ledinek Nik (V)
  13  Zupan Domen
  14  Xhoxhaj Anid
   ND Polzela
Priimek in ime
  1  Pungaršek Jaka (V)
  2  Dolinšek Ažbe
  4  Zabukovnik Nik
  6  Rauter Milenov Aleksandros Spiridon
  7  Crnković Nikola
  8  Beti Luka
  9  Vrbovšek Dominik
  10  Novak Jure (K)
  11  GOLTNIK LOVRO
  12  Mejak Nik (V)
  13  Kovač Klemen
  16  Štahl Lovro
  18  Mak Gašper
  20  Marsel Tian
  21  MILČIĆ LEON
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šoštanj
   Oblak Franci
   ND Polzela
   Bakarić Saša
   STRELCI
   NK Šoštanj
   1 : 0 9 - Hairlahović Amar (6')
   2 : 0 11 - Avdić Elmir (10')
   3 : 1 11 - Avdić Elmir (20')
   4 : 1 5 - Skornšek Tian (50')
   ND Polzela
   2 : 1   11 - GOLTNIK LOVRO (13') 
   4 : 2   20 - Marsel Tian (52') 
   OPOMINJANI
   NK Šoštanj
   ND Polzela
    20 - Marsel Tian (5')
   IZKLJUČENI
   NK Šoštanj
   ND Polzela
   MENJAVE
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan